Kolekcja Pavo
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Pavo Collection to przypadkowy projekt 3 w jednym rzędzie, w którym uroczych kosmitów trzeba ratować przed problemami, badać pokoje i znajdować cenne przedmioty.

Orange Curly i Purple Peak przypadkowo trafiły do ​​ogromnego starego domu. Bohaterowie nie planowali dostać się do tego budynku, tego miasta ani tej planety, ale przypadkiem trafili tutaj. Gracz musi uratować bohaterów i ich przyjaciół. Eksploruj każdy ukryty zakątek domu, znajduj ciekawe przedmioty. Zmień mapę gry, dzieląc, a następnie dopasowując części w innej kolejności. Każdy skrawek karty powinien być dokładnie sprawdzony. Dopiero okaże się, dlaczego nieszkodliwe mydło może stać się przeszkodą między naszą planetą a nieznajomym.

Podczas gry proponuje się także wiele problemów z formatem trzy w jednym, w których połączenie podobnych elementów prowadzi do ich zniknięcia i pojawienia się nowych. Będą również bomby w obszarach komórek, usuwając znaczną część pola podczas wybuchu. Pociski, gdy zostaną połączone, wylatują poza zakres przeglądu. Sortuj przedmioty, aby znikały w większej liczbie. Pomiędzy puzzlami następuje powrót do domu, od którego zaczęła się historia. Zdobyte bonusy pomogą rozwiązać problemy przestraszonych kosmitów, dadzą im dodatkowe korzyści.

Charakterystyczne cechy kolekcji Pavo:

  • fajna fabuła;
  • jasny projekt graficzny;
  • ciekawe poziomy z niespodziankami;
  • słodcy bohaterowie;
  • Ukryte obiekty w starym domu.

Styl kreskówkowy i szczegółowa grafika pozwalają cieszyć się kolorowym obrazem na ekranie. Doskonała ścieżka dźwiękowa i melodie z lektorem z pewnością cię rozweselą, sprawią, że będziesz chciał grać dłużej. W pokojach budynku znajdują się relikwie, przedmioty sztuki, wiele różnych mistycznych elementów. Projekt doskonale połączył gatunki wyszukiwania i logiczne zadania. Nie przegap okazji, aby cieszyć się zabawną historią, pomagać kosmitom, trenować mózg i radzić sobie z cholernym mydłem, które bardzo martwi bohaterów.


Reklama

Pobierz Kolekcja Pavo 1.0.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Newest released candy matching and hidden objects collecting game - Pavo Collection is now officially in the air! Please check out some new and relaxing gameplays in your free time!

Features:
1. More devices adjustment.
2. Certain bugs fixed.
3. Gameplay improvement.
4. More levels added.

Version 1.0.5
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (6)
Data umieszczenia 2019-12-17 19:16
rozmiar 92.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
REAL_GET_TASKS

REAL_GET_TASKS

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/10 10:04
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |