VDV MATCH 3 RPG: ZOMBIES!
0 (0)

VDV MATCH 3 RPG: ZOMBIES!

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra VDV MATCH 3 RPG: ZOMBIES! - To zabawna łamigłówka, w której oddział jest w stanie zastrzelić chodzącego trupa po dodaniu kilku tarcz obronnych po trzy lub więcej w jednej linii.

W bazie wojskowej gracz zbiera drużynę do walki z nieumarłymi. Wybrane zostaną cechy bohaterów, ich wyposażenie, broń, a następnie ustalone zostanie zadanie oczyszczenia terytoriów. Na środku ekranu widoczni są żołnierze badający nową lokalizację. Antagoniści zombie poruszają się falami z górnej strefy do centrum. W dolnej połowie ekranu jest układanka w 6 rzędach. Przesuwanie wielobarwnych tarcz aktywuje broń, pozwala przystąpić do ataku. Zaleca się również zabranie ze sobą zwierzaka, który pomaga w przypadku siły wyższej. Pies krótko ogłusza wroga, daje tymczasową przewagę jednostce. Wielką pomocą może być również lampart, niedźwiedź, wilk i inne specjalnie wyszkolone zwierzęta.

Na każdym poziomie kilka fal wrogów musi zostać zniszczonych. Początkowo znajdują się w znacznej odległości, po serii strzałów zbliżają się i zatrzymują bliżej. Po ich zatrzymaniu możesz nadal używać broni. Sami wojownicy zawsze znajdują się w strefie centralnej, aw chwili bitwy stoją w miejscu. Udane ataki pozwalają zdobyć mocniejszą broń i doskonalić umiejętności, zdobywać nowe umiejętności. Dostępna jest również rekrutacja rekrutów, a następnie szkolenie i wdrożenie. Antagoniści są aktywni i wyszkoleni, nie należy pozwalać im zbliżać się, aby nie odczuwać różnorodności talentów zmarłych.

Cechy układanki:

  • ulepszaj umiejętności wojowników;
  • szkolenie żołnierzy;
  • psy wojenne, lamparty, wilki i inni pomocnicy;
  • zbiór przydatnych przedmiotów;
  • podstępne sztuczki wrogów.

Deweloper skutecznie połączył grę fabularną z układanką. Szybkość wykonywania misji zależy w dużej mierze od strategii rozwiązywania logicznych zadań, ale przed udaniem się do lokacji musisz dokładnie przestudiować każdy totem, poznać jego umiejętności, podnieść broń i wygodną amunicję. Dobra grafika i różnorodne strony pozwalają na długi czas zaangażować się w rozgrywkę, a głębia ustawień postaci pozwala na koordynację wyjątkowego zespołu. Zostań dowódcą najlepszej drużyny do niszczenia zombie!


Reklama

Pobierz VDV MATCH 3 RPG: ZOMBIES! 1.6.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Get ready for even more match 3 zombie-bashing with 140 additional replayable missions, 14 additional weapons/variations and all +60 weapons now have more powerful gold versions to unlock as well! There's also 5 additional zombified creatures to encounter. And of course even more gold to achieve!
We've also improved & enhanced a number of mechanics as well as fixed bugs, so prepare for battle!
informacje ogólne
wersja 1.6.0 (613)
Data umieszczenia 2020-09-30 05:24
rozmiar 116.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/11 10:02
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |