Om Nom: Scal
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Om Nom: Merge to swobodna gra zręcznościowa na Androida, w której musisz łączyć zwierzęta, które z kolei zarabiają dla Ciebie pieniądze, a im wyższy poziom zwierzaka, tym więcej zarabia. Ale ogólnie rzecz biorąc, istota tego, co się dzieje, jest podobna do gry Merge Plane, ale tym razem różnice są raczej równoległe niż negatywne.

Przygotowaliśmy grę w studio ZeptoLab, co jest logiczne, ponieważ to ona wprowadziła uroczego potwora Am-Noma do branży gier, która stała się podstawą arcydzieła Cut the Rope, a pełna wersja gry była dystrybuowana za darmo przez długi czas i była w stanie zebrać ponad 100 milionów pobrań. Nie bez innych popularnych gier, na przykład CATS: Crash Arena Turbo Stars to także ich projekt, który zebrał ponad 50 milionów, ale nie zapomnij o innych grach z serii Cut the Rope (na przykład drugiej części) i kilku innych próbach i praktycznie zawsze udane. Niemniej jednak doprowadzenie uroczego potwora do formatu tej gry było bardzo dziwną decyzją ...


Na dole ekranu pojawi się pole, na którym pojawią się zwierzaki (lub potwory, jak chcesz), zgodnie z zasadą 2048 możesz połączyć dwa takie same i uzyskać jeden nowy, ale o jeden poziom wyżej, tutaj nazywa się to ewolucją. Najfajniejszy zwierzak będzie się bawić i bawić na łące u góry ekranu ze znanym już Am-Nyamem, a ten proces przyniesie nam pieniądze, za które możesz kupić nowe zwierzaki i dalej się rozwijać. Nie trzeba myśleć, spieszyć się ani uważnie, nie można stracić ...


Funkcje gry Om Nom: Merge na Androida:

  • Połącz te same zwierzaki i zdobądź lepsze zwierzę
  • Podczas snu dochód jest w tle
  • Zbierz kolekcję unikalnych bohaterów
  • Lokalizacje otwierają się również w miarę postępów.
  • Twój ukochany Am-Nom ma również przydatne umiejętności.

Wady gry:

  • Wątpliwy rozwój franczyzy, czy też jej zakończenie?
  • Reklama i zakupy, jak w każdym darmowym projekcie.

Podsumowując: teoretycznie gra Om Nom: Merge jest w stanie konkurować z większością przedstawicieli tego gatunku, ma swoje mocne strony i bardzo popularną serię w miejscu założenia, ale czy ten format jest interesujący dla prawdziwych fanów?


Reklama

Pobierz Om Nom: Scal 46.2.551 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 46.2.551 (46)
Data umieszczenia 2020-07-13 15:06
rozmiar 87.02 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje ZeptoLab na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/13 10:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |