The Elder Scrolls: Legends
0 (0)

The Elder Scrolls: Legends

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

The Elder Scrolls: Legends to strategia karciana na Androida, w której musisz odkrywać świat The Elder Scrolls i zbierać niezwyciężoną talię kart, która przyda ci się zarówno w kampanii dla jednego gracza, jak i w bitwach z innymi graczami.

Przygotowaliśmy grę w studiu GaeaMobile, na podstawie której jest to pierwsza gra, która otrzymała globalną lokalizację, ale tutaj od razu warto zauważyć, że ta gra została pierwotnie wydana i przetestowana na rynku azjatyckim, ale w końcu dotarła do wszystkich. W każdym razie okazało się to pięknie i solidnie, ale w tym gatunku jest to więcej niż wystarczające, z technicznego punktu widzenia, ale omówimy ten pomysł dalej.


Jeśli porównamy grę z Hearthstone, to jak napisaliśmy wcześniej, Hearthstone ma ogromną bazę gier i przemyślany świat, z aktorstwem głosowym i postaciami, prawie nikt nie może z tym konkurować. Niemniej jednak The Elder Scrolls jest również bardzo popularną grą, która pojawiła się w 2002 roku, a jeśli nie wiedziałeś, to słynny Skyrim jest również częścią wszechświata. Dlatego z punktu widzenia świata fikcji i jego mieszkańców podaż jest bardzo dobra.

Nawiasem mówiąc, fani fantasy natychmiast zauważą wpływ Dungeons Dragons, co było szczególnie zauważalne w pierwszej części serii, ale trwa do dziś.

Z punktu widzenia mechaniki twórcy dodali system z liniami, który jednoznacznie rozszerza możliwości taktyczne, a także, co również okazało się dobrym posunięciem, nacisk kładziony jest na kampanię dla jednego gracza, która wyjdzie dla gracza w ekscytującą podróż przez świat o tej samej nazwie i zajmie większość czasu. Oczywiście istnieje możliwość skonfrontowania się z innymi graczami online, ale tutaj naprawdę poszło na marne.


Funkcje gry The Elder Scrolls: Legends na Androida:

  • Ładna grafika i świetna animacja
  • Duży i ciekawy świat
  • Kilka trybów gry
  • Główny nacisk kładziony jest na tryb dla jednego gracza i kampanię
  • Fajna historia i historia
  • Brak reklam

Wady gry:

  • Są zakupy, ale to niewielki minus.

Podsumowując: gra The Elder Scrolls: Legends można bezpiecznie doradzić wszystkim fanom serii, ponieważ grę można bezpiecznie uznać za indywidualny projekt z własną historią. Jednak w kontekście globalnym nowość nie będzie w stanie konkurować z Hearthstone, ale lokalnie - bardzo, ale projekty są różne, chociaż może ci się to nie wydawać.


Reklama

The Elder Scrolls: Legends dla LG V34

Wszystkie aplikacje GaeaMobile na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/14 10:07
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |