Jump Food!
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Game Food Jump! - To żywy projekt przygodowy, w którym produkty skaczą na przenośniki, unikają ostrych przeszkód i zbierają punkty za liczbę skoków.

Pragnienie dostania się do blendera powoduje, że jedzenie przechodzi różne ofiary, ryzykuje życie. Gracz pomoże żywności przemieszczać się po pasach transportowych wiszących w powietrzu bez wiązań. Na początku gracz otrzymuje banana, a na polu koloru banana stara się utrzymać owoc tak daleko, jak to możliwe. Osobliwe poprzeczki mają ostre kolce, stale zmieniające swoją pozycję. Podczas lotu należy wziąć pod uwagę potencjalne położenie strefy niebezpiecznej, aby życie postaci nie kończyło się przedwcześnie z powodu upadku na żelazną szpilkę.

Każdy udany skok dodaje punkty do skarbonki i nową poprzeczkę z przodu lub kosz do natychmiastowego lotu do następnego bloku poprzeczek. Po przejściu kilku bloków na horyzoncie pojawia się blender - cenione marzenie o produktach do gier. Oprócz kolców na ruchomych ścieżkach mogą znajdować się inne owoce, zaleca się wybranie ich do bardziej epickich wyścigów konnych przez tłum. Również wyżej często można zobaczyć monety.

Jeśli trafisz ich, możesz uzyskać wzrost liczby punktów za skok i inne korzyści. Jeśli nie możesz wylądować na pożądanej powierzchni, jedzenie wpada w otchłań i łączy się z tłem, dlatego ważne jest przeanalizowanie ryzyka przed wybraniem monet lub wyborem współpracowników. Pomiędzy upadkiem a samotną kontynuacją opowieści lepiej wybrać tę drugą.

Charakterystyczne cechy gry Food Jump!:

  • skacze na zawieszonej w powietrzu poprzeczce;
  • kolce i inne problemy na przenośnikach;
  • dołączanie do braci w celu wspólnych sztuczek;
  • zestaw monet, punkty;
  • odblokowywanie różnych produktów.

Osiągnięcie pewnych kwalifikacji w skokach otwiera dostęp do nowych rodzajów żywności (jest ich wiele na półkach magazynu, ale te zablokowane są zaciemnione i niedostępne nawet dla rozpoznania). Oprócz bananów możesz wybrać pomarańcze, pomidory, arbuzy i inne pyszne owoce. Podstawowe elementy sterujące i zrozumiałe warunki natychmiast uzależniają od gry. Solidne tło zawsze pasuje do koloru głównego bohatera, minimalizm odcieni pozwala skoncentrować się na sztuczkach. Spróbuj odblokować największą liczbę bohaterów i ustanowić rekordy dla łącznej liczby punktów!


Reklama

Pobierz Jump Food! 1.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Performance improvements -
- Minor fixes -
informacje ogólne
wersja 1.5 (1)
Data umieszczenia 2019-12-18 19:18
rozmiar 27.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Mad Hook na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/15 12:31
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |