Turbo shot
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Turbo Shot to fajna gra akcji, w której musisz biegać po niesamowitych światach i bezwzględnie strzelać do pędzących tam robotów. Gotowość do ataków odwetowych jest niezwykle istotna.

Postać odwiedzi kilka światów, każdy podzielony na kilkanaście stron. Przejście do następnej strony jest możliwe po całkowitym usunięciu bieżącej strefy z robotycznych wrogów. Powyżej w rogu jest wskazane, ile stref poziomów zostało przekroczonych. Bliżej środka wyświetlana jest skala z liczbą przeciwników, co pomaga nawigować w sytuacji i obliczać siłę. Gracz patrzy na to, co dzieje się z góry, pomaga facetowi biegać, klikając na jedną stronę ekranu, aktywuje strzelanie kliknięciami na drugiej stronie.

Przejście na nową stronę oznacza oferta ulepszenia jednej z trzech umiejętności. Gracz samodzielnie określa, którą umiejętność należy poprawić. Oferty można powtarzać, dozwolone są wielokrotne aktualizacje w jednym kierunku. Nie można całkowicie zrezygnować z niwelacji, na każdej stronie zadanie staje się trudniejsze, rośnie liczba przeciwników, używają bardziej zaawansowanych broni. Nie reagują na pojawienie się kosmitów, ale są natychmiast aktywowane po pierwszych strzałach. Gdy atak robotów jest zbyt silny, postać umiera i uruchamia się ponownie, aby rozpocząć od pierwszej platformy świata, w której został zabity. Przejście dziesięciu stron gwarantuje niebezpieczne spotkanie z budzącym grozę szefem.

Charakterystyczne cechy gry Turbo Shot:

  • wykonywanie ekscytujących misji;
  • nagrody, osiągnięcia, bonusy;
  • poprawa zbroi, broni, innych wskaźników;
  • podnieść umiejętności do wyboru;
  • całkowite unicestwienie antagonistów.

Liczne ulepszenia i zdolność do przebudowania jednej umiejętności odróżniają projekt od analogów. Podstawowe wskaźniki można również poprawić, ale tylko za opłatą. Łatwość kontroli, ciekawy scenariusz i trudność wykonania zadania za pierwszym razem przyciągają i powodują chęć zanurzenia się w atmosferze gry na długi czas. Ładna grafika i obietnica dewelopera dodania nowych światów daje nadzieję na ciekawy rozwój projektu. Spróbuj dotrzeć do każdego bossa!


Reklama

Turbo shot dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/16 10:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |