Max DTR
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Max DTR to świetny wyścig, w którym możesz zgromadzić flotę fajnych samochodów, jeździć po znanych na całym świecie torach i stać się legendarnym kierowcą o nienagannej reputacji.

Najpierw gracz będzie musiał wybrać samochód, dostosować jego cechy zgodnie z osobistymi życzeniami i możliwościami dostępnymi na etapie początkowym. Po serii zwycięstw park można rozbudować, a mechanicy mogą zająć się szybszym rozwiązywaniem bieżących problemów. Oprócz szerokiego wyboru żelaznych koni użytkownik będzie mógł także wskazać, którą trasę chce przejechać. Duża lista opcji obejmuje największe ścieżki, ale aby je pokonać, potrzebujesz umiejętności i doświadczenia.

Projekt zapewnia możliwość uruchomienia kilku trybów do wyboru. Możesz budować karierę, walczyć o nagrody i przezwyciężyć zaciętą konkurencję offline. Osiągnięcia i nagrody dają sponsorom powód do zastanowienia się nad inwestowaniem w obiecującego kierowcę. Dla miłośników krótkoterminowych przygód jest szybki wyścig, w którym możesz natychmiast zademonstrować wszystkie swoje umiejętności i dać wszystko na krótki dystans, bez strategicznego planowania długich wyścigów. Sztuczna inteligencja nie daje ustępstw, wirtualni przeciwnicy czasami zachowują się arogancko, idą na triki i konfiguracje dla zwycięstwa.

Chęć uzyskania większej adrenaliny realizowana jest w formacie dla wielu użytkowników. Jazda na prawdziwych torach z prawdziwymi rywalami pozwala poczuć całą gamę emocji i mentalnie odwiedzić ścieżki swoich marzeń.

Funkcje gry Max DTR:

  • modyfikacja żelaznego konia;
  • zatrudnianie mechaników jako asystentów;
  • popularne trasy światowe;
  • zdobywanie wiarygodności, przyciąganie wirtualnych sponsorów;
  • różne tryby rozgrywki.

Projekt graficzny i realizacja fizyki zasługują na szczególny podziw. Twórcy zwracali uwagę na wizualizację tego, co dzieje się na ekranie. Dokładnie przemyślane zasady sterowania umożliwiają manewrowanie maszyną, sprawiają, że jest ona posłuszna i może wykonywać ostre zakręty. Możesz uczestniczyć w codziennych wyścigach i otrzymywać bonusy, a następnie wydawać je na swoje ulubione samochody. Poczuj się jak genialny zawodnik!


Reklama

Pobierz Max DTR 1.0.81 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- improved WDTR leader board
- minor enhancements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.81 (81)
Data umieszczenia 2021-01-26 04:34
rozmiar 98.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/16 12:36
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |