Faraway: Galactic Escape
0 (0)

Faraway: Galactic Escape

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Faraway: Galactic Escape to ostatnia seria puzzli przygodowych, w których dziewczyna przybywa w odległe krainy, aby ocalić swoich krewnych i odkryć wiele tajemnic.

Alison przez długi czas szła do zaczarowanego miejsca i wreszcie dotarła do celu. Pięć poprzednich historii było wypełnionych próbami i ryzykownymi przygodami. Teraz dzielna bohaterka musi znaleźć członków rodziny i znaleźć odpowiedzi na liczne pytania, które pojawiły się wcześniej. Będzie musiała dowiedzieć się, jak to się wszystko zaczęło, dlaczego podróż była tak długa i dlaczego prowadziła tutaj droga. Po ustaleniu szczegółów musisz wydostać się z lokalizacji, aby móc wrócić do domu.

Snapbreak przygotował 18 wymagających poziomów z zagadkami, zadaniami i szyframi. Przez analogię do poprzednich serii gracz pomaga dziewczynie iść do przodu. Spacerowanie po pokojach poszukiwań wymaga pomysłowości, wyobraźni i dobrego logicznego myślenia. Czasami, aby ukończyć misję, wystarczy pociągnąć dźwignię, ale częściej trzeba będzie dużo myśleć o zadaniach, szukać niestandardowych rozwiązań, wypróbowywać różne algorytmy. W tym procesie zaleca się uważne przeczytanie notatek, dzięki którym będzie można znaleźć przyczyny tego, co się dzieje, każdy sekret powinien zostać ujawniony w tej końcowej części.

Charakterystyczne cechy gry Faraway: Galactic Escape:

  • oryginalne zadania;
  • notatki z ważnymi informacjami;
  • ujawnienie tajemnic o pochodzeniu odległego wszechświata;
  • szkolenie pomysłowości i logiki;
  • urzekająca atmosfera.

Wszechświat gry oferuje magiczne trójwymiarowe lokalizacje, wspaniały design, jasne kolory. Fabuła jest uderzająca pod względem liczby niespodzianek i nagłych zmian sytuacji. Prawda będzie o wiele bardziej interesująca niż wcześniej sądzono. Rozrzucone fragmenty pojedynczego tekstu rozrzucone po różnych lokalizacjach zmuszają nas do spekulacji i ciągłego dostosowywania naszego planu działania. Tło muzyczne wciąga użytkownika w historię i wprowadza w trans. Spróbuj rozwiązać proponowane łamigłówki i dokładnie zrozumieć, co wydarzyło się w każdej z serii.


Reklama

Pobierz Faraway: Galactic Escape 1.0.5803 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Optimizations
informacje ogólne
wersja 1.0.5803 (5803)
Data umieszczenia 2020-03-05 00:41
rozmiar 73.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/17 10:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |