Cybertruck
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Cybertruck to zabawna, swobodna gra, w której samochód elektryczny mierzy swoje siły różnymi samochodami benzynowymi i próbuje odholować je poza ekran, powtarzając w pewnym stopniu jeden z testów jego twórców.

Właściciel samochodu Tesla zamierza usunąć z drogi wszystkich przeciwników, którzy nadal jeżdżą na benzynie i zanieczyszczają środowisko. Zamiast protestów i przekonań antagonistów wybrano niestandardową, ale bardzo skuteczną metodę. Potężny kabel przylega do samochodu jadącego w przeciwnym kierunku, a następnie kierowcy uruchamiają silniki i kontynuują ruch, każdy w swoim własnym kierunku. Zwycięzcą rundy jest ten, kto udowodni siłę i odciągnie wroga z ekranu.

Standardowe przeciąganie liny jest zwykle krótkotrwałe i trwa kilka sekund. Bitwa z silnym wrogiem wymaga dużych nakładów energii, dlatego można ładować się bezpośrednio na polu bitwy, bez przerywania procesu, możesz zwiększyć poziom naładowania. Ale stacje benzynowe mogą nagle pojawiać się i znikać w niektórych punktach w pobliżu drogi, uzupełnienie dodatkowej energii jest możliwe tylko wtedy, gdy uda ci się podjechać do niezbędnego punktu w czasie i pozostać na nim przez długi czas, podczas gdy wróg desperacko się cofnie.

Charakterystyczne cechy gry Cybertruck:

  • bitwy z różnymi przeciwnikami na benzynie;
  • zarobki z monet do gier;
  • możliwość doładowania podczas walki;
  • ulepszenia do samochodu elektrycznego;
  • holowanie kilku samochodów jednocześnie.

Ulepszenia są dostępne dla żelaza, możesz uzyskać lepszy akumulator, ulepszyć silnik i opony. Każda wygrana runda przynosi monety do skarbonki i pozwala toczyć bitwę z silniejszym przeciwnikiem. Czasami Tesli przeciwstawia się kilku przeciwników benzyny jednocześnie, musisz spróbować przyciągnąć wszystkich na swoją stronę. Elementarna gra codzienna będzie świetnym zabójcą czasu dla fanów krótkoterminowej rozgrywki. Jasne określenie problemu, prosta grafika i potrzeba wyboru taktyki do holowania różnych typów samochodów z pewnością przypadną do gustu kierowcom. Uwolnij drogę od pojazdów zanieczyszczających powietrze!


Reklama

Pobierz Cybertruck 1.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Welcome to Cybertruck!
- Small fix(5)
informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2019-12-18 19:18
rozmiar 18.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/17 12:02
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |