Tiny Tomb: Dungeon Explorer
4.6 (4)

Tiny Tomb: Dungeon Explorer

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Tiny Tomb: Dungeon Explorer to zabawna gra akcji, w której musisz omijać pułapki, rozwiązywać zadania, karmić szkodliwego potwora i przemierzać cztery światy w poszukiwaniu zaginionych przyjaciół.

Dzielna postać poszukuje zaginionych przyjaciół. Musi badać lochy i grobowce, przyzwyczajać się do ciągłej zmiany krajobrazu i nawiązywać kontakt z potworem. Ogromne stworzenie nie wykazuje nadmiernej agresji, ale uwielbia być kapryśne. Oprócz niego w lokalizacjach będzie wiele innych interesujących osobistości. Mądry nauczyciel udzieli wielu praktycznych porad i pomoże wydostać się z impasu. Starszy zawsze pojawia się w dobrych intencjach, nie aranżuje nieprzyjemnych chwil dla swojego ukochanego ucznia. Na totemu gracza pozostały tylko trzy życia, więc powinieneś uważać, aby nie działać zbyt surowo.

Oprócz zmiany krajobrazu musisz dostosować się do przejścia do nowych światów z radykalnie zaktualizowanymi warunkami, niezwykłymi przeszkodami. Wśród masy zmian bohater będzie w stanie rozpoznać cienką linię pojedynczej fabuły, pozna fascynującą historię o pochodzeniu światów. Krawędź wszechświata jest również bogata w skarby, które można gromadzić. Wrogowie często blokują ścieżkę wojownika. Zastosowanie noży pomoże wyeliminować potencjalnego przestępcę. Ważne jest również, aby nauczyć się omijać pułapki, przełamać bariery jednym zamachem.

Funkcje gry Tiny Tomb:

  • eksploracja czterech światów;
  • interakcja z nastrojowym potworem;
  • kolekcja cennych przedmiotów;
  • spotkania z bohaterami kukiełkowymi;
  • rozwiązywanie zabawnych zagadek.

Projekt graficzny Voxel dodaje ekstrawagancji do niebanalnego projektu. Możliwość dostosowania zasady kontroli pozwala stworzyć wygodne warunki do kontrolowania wojownika. Każda kwadratowa lokalizacja świata fantasy wydaje się wisieć w otchłani. Ściany są zainstalowane po obu stronach, a pozostałe dwie nie mają ogrodzeń, aby zapewnić lepszy widok. Regularne wskazówki dotyczące zarządzania upraszczają zadanie i pomagają skupić się na istocie misji. Znajdź swoich kumpli i odkryj niesamowitą historię na obrzeżach wszechświata!


Reklama

Pobierz Tiny Tomb: Dungeon Explorer 1.04 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- fixes of the knight enemy
- improvements of localisations
informacje ogólne
wersja 1.04 (102)
Data umieszczenia 2019-12-22 11:50
rozmiar 25.8 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/18 10:00
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |