OffRoad3D
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

OffRoad3D to imponujący wyścig, w którym musisz ścigać się w terenie, wykonywać niesamowite akrobacje, znosić wypadki i organizować ogromne zniszczenia.

Wśród wielu modeli samochodów użytkownik wybiera najbardziej odpowiednią opcję, która pasuje do stylu jazdy i aktualnego nastroju. Żelaznego konia można ulepszać, modyfikować, poprawiać niektóre części. W razie potrzeby możliwe jest utworzenie nowej maszyny z ogromnej liczby części zaproponowanych na liście. Po zakończeniu procedur przygotowawczych możesz rozpocząć. Przejażdżki wzdłuż rzeki, w pobliżu jeziora, w błocie, na zabójczej plaży i w innych miejscach obiecują wiele emocji i częste przypływ adrenaliny do krwi.

Deweloper AgainDesigns oferuje przez pewien czas sposoby podróżowania lub przejścia przez punkty kontrolne. W pierwszym przypadku musisz przestudiować tabelę wyników, która obejmuje graczy z całego świata, którzy szybko i bez poważnych strat docierają do mety. Zaproś przyjaciół i znajomych, aby spróbowali pokonywać trudne odległości na SUV-ach, aby porównać wyniki i zachować ducha rywalizacji.

Przy wyborze przejścia punktów kontrolnych brany jest również pod uwagę czas, ale najważniejsza jest możliwość pozostania w ruchu przez długi czas. Łuki z niezbędnymi punktami są rozrzucone po całej lokalizacji z różnych stron zbiorników. Wysokie prawdopodobieństwo upadku, przewrócenia samochodu i poważnych obrażeń powoduje koncentrację i ciągłe zachowanie ostrożności. Nie da się uniknąć zniszczenia, wystarczy długo wytrzymać i przejechać maksymalną liczbę punktów kontrolnych.

Charakterystyczne cechy gry OffRoad3D:

  • modyfikacja dostępnych samochodów;
  • niezależne tworzenie maszyny z części;
  • liderów online;
  • złożone krajobrazy;
  • niebezpieczne przygody.

Trójwymiarowa grafika, dobra implementacja fizyki i ostre zakręty w naturalnych lokalizacjach sprawiają, że wyścig jest godnym projektem wśród analogów. Możliwość złożenia samochodu od podstaw pozwala pokazać indywidualność każdemu jeźdźcowi. Ale najlepszym sposobem, aby wyróżnić się na tle innych, jest przewodzenie w tabeli liderów. Udowodnij, że w tym kierunku nie masz sobie równych!


Reklama

Pobierz OffRoad3D 0.84 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Track Editor is here !!!
Track upload and share betatesting.
informacje ogólne
wersja 0.84 (84)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:05
rozmiar 16.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Again na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/18 12:04
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |