ZOMBIE REALM
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra ZOMBIE REALM to fajna strzelanka, w której musisz bronić domu, wytrzymać ataki chodzących trupów i innych potworów o zaawansowanej inteligencji.

W przeddzień apokalipsy różne złe duchy postanowiły zniszczyć dom jednego skromnego emeryta. Spokojny i odważny dziadek opuścił dom z bronią palną, aby chronić budynek przed licznymi falami zombie. Gracz musi pomóc postaci strzelać do aroganckich przeciwników. Wcześniej możesz wybrać rodzaj broni lub kilka opcji, aby zmienić je bezpośrednio w bitwie. Liczba nabojów jest aktualizowana, jednak ta akcja zajmuje cenne sekundy, zaleca się przewidzieć z wyprzedzeniem, kiedy przeciwnicy nie będą zbyt blisko.

Starszy bohater stoi w miejscu i wcale nie myśli o swoim bezpieczeństwie, wrogowie interesują się tylko domem. Kilka fal złych duchów stopniowo zbliża się, a po egzekucji zostawiają na chodniku duże krwawe kałuże. W przypadku zbliżania się do budynku zaczynają miażdżyć ściany nietoperzami i innymi ciężkimi narzędziami. Pogorszenie stanu domu zwiększa prawdopodobieństwo przegranej. Pomiędzy poziomami istnieje możliwość wzmocnienia konstrukcji, uzyskania nowych rodzajów broni do ich dyspozycji i ulepszenia obecnego arsenału. Doświadczeni strzelcy mogą używać materiałów wybuchowych.

Poziom jego aktywności i bezpieczeństwa zależy od wielkości antagonisty. Małe osoby poruszają się powoli i umierają po kilku strzałach, ogromne mogą nagle pojawić się i pobiec do budynku w kilka sekund. Ze względu na wytrzymałość i wysokiej jakości sprzęt powodują poważne uszkodzenia domu, przez długi czas są trzymane pod serią pocisków.

Charakterystyczne cechy gry ZOMBIE REALM:

  • wiele gatunków zmarłych;
  • szeroki zakres broni;
  • aktualizacja wyposażenia do ataku;
  • wzmocnienie obrony domu;
  • bitwy z potężnymi bossami.

Deweloper dodał tryby o różnym natężeniu napływu wrogów, gracz może doskonalić swoje umiejętności i komplikować swoje zadanie. Możliwość użycia bomb, granatów, bazooki, trucizny i innych śmiertelnych środków wprowadza różnorodną rozgrywkę. Złe duchy mają inteligencję, dlatego bez przemyślanej strategii nie powinieneś strzelać. Najważniejsze jest, aby unikać zbliżania się zombie do obudowy i zapewnić jej maksymalne wzmocnienie. Fani strzelanek i obrony wieży pokochają projekt nieustraszonego starca.


Reklama

Pobierz ZOMBIE REALM 1.2.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
* Optimize capacity.
* Optimize performance.
* Fixed sound bugs.
* ...
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (10)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:05
rozmiar 23.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Bamgru na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/19 10:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |