Detektyw marzeń
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Dream Detective to marzycielska gra logiczna, w której musisz odwiedzić senny wszechświat, rozwiązywać zadania w środowisku, które łączy rzeczywistość i fabuły snów.

Na planecie snów panowało szczęście, jego mieszkańcy stworzyli magiczne i dobre sny dla ludzi w każdym wieku. Pewien kamień czasu służył bohaterom jako talizman i ochrona przed negatywnymi wpływami. Dobre czasy trwały do ​​1538 r. Według miejscowego kalendarza, kiedy zły facet ukradł zabezpieczenie. Długi chaos zakończył się po wypędzeniu wroga, ale nie osiągnięto stabilności, cenny kamień często wpadał w niepowołane ręce. Pewnej nocy dziewczyna o imieniu Ellie trafiła do Krainy snów i znalazła czysty bałagan w setkach snów. Musi zrozumieć każdą sytuację, znaleźć wiele przedmiotów w scenach, w których rzeczywistość i wyobraźnia połączyły się.

Bohaterka działa jako detektyw, dlatego oprócz zadań polegających na znajdowaniu elementów, chce znaleźć odpowiedzi na tajemnice sennego królestwa, zrozumieć, jakie siły zła przyciągnęły tu siły i jak je wyrzucić na dobre. Miłe postacie są gotowe jej pomóc i opowiedzieć setki swoich historii. Dzięki oknom dialogowym użytkownik zanurza się głębiej w magiczną atmosferę, uczy się subtelności fabuły. Bohaterka się zmienia, na jej decyzje wpływa wiele czynników, choć początkowo były one nieznaczne. Przygotuj się na zmianę priorytetów. Dostępne są również zewnętrzne zmiany, setki strojów dają Ellie możliwość pokazania osobowości

Charakterystyczne cechy gry Dream Detective:

  • przywrócenie krainy snów;
  • szukaj przedmiotów w skomplikowanych scenach;
  • wybór biżuterii do twojego zamku;
  • setki opowiadań i rozmów;
  • wpływ decyzji graczy na rozwój fabuły.

Poziom szczegółowości każdego indywidualnego wzoru snu jest przyjemnie zaskakujący. Dzięki ręcznie rysowanej grafice w każdej układance gromadzone są dziesiątki najmniejszych przedmiotów, wśród których należy wyróżnić elementy wskazane na dole ekranu w specjalnych kręgach. Tajemnicza melodia wyrusza w długą podróż z wyjaśnieniem dużej liczby tajemnic, a elfy rodzą nowe pytania. Najlepszy detektyw musi ujawnić bajkową historię kryminalną!


Reklama

Pobierz Detektyw marzeń 3.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1 Added new levels
2 Optimized difficulty of some levels
informacje ogólne
wersja 3.0 (78)
Data umieszczenia 2020-03-25 19:21
rozmiar 106 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/19 12:51
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |