Cogret
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Cogret to ponury ocalały zombie, w którym musisz oczyścić lokalizacje z krwiożerczych antagonistów, starannie biorąc pod uwagę ryzyko i liczbę rund w magazynie.

W tej historii rok 2020 staje się śmiertelny dla ludzkości, śmiertelna epidemia rozprzestrzenia się szybko na całej planecie i zabija ogromną większość ludzi. Przemiana w chodzących trupach następuje natychmiast. W poszukiwaniu bezpiecznego miejsca, którzy przeżyli, przenoszą się na inną planetę, gdzie starają się stworzyć warunki do dalszego życia. Legendy o tym, jak cudowne było życie na Ziemi, są przekazywane przez pokolenia i po tysiącu lat wysyłają oddział Kogret na swoją planetę. Dzielni wojownicy zamierzają zniszczyć zombie, aby przywrócić ludziom wygodne środowisko.

Gracz kontroluje jednego z wojowników i konfrontuje się z chodzącymi trupami, biegnąc falami. Konieczne jest strzelanie do antagonistów i przygotowanie się na wydatek kilku nabojów dla każdego przedstawiciela złych duchów. Jeden celny strzał tylko nieznacznie pogarsza zdrowie wroga i nie przeszkadza mu w ucieczce do nowej ofiary, tak wygląda postać z perspektywy stworzenia zombie. Zniszczenie każdego wroga dodaje środki finansowe do skarbonki, poprawia szanse na dłuższą walkę. Pomiędzy falami poświęca się minimalny czas na zbadanie lokalizacji, poszukiwanie nabojów i nowych rodzajów broni. Możesz odebrać tylko to, na co masz wystarczającą ilość pieniędzy, bezpłatne bonusy są niedopuszczalnym luksusem.

Charakterystyczne cechy gry Cogret:

  • nagrody za strzelanie do zombie;
  • aktualizacja arsenału broni;
  • ograniczona liczba rund;
  • widok z pierwszej osoby;
  • aktywni i agresywni przeciwnicy.

Strzelanka o ponurym wyglądzie i wielu ruinach na tych stronach zanurza gracza tak bardzo, jak to możliwe, w atmosferze tysiącletniej dominacji zombie na Ziemi. Ścieżka dźwiękowa często nasila strach, ale regularne i terminowe podpowiedzi pomagają ci się zorientować i przygotować na kolejny napływ wrogów. W przypadku braku nabojów pozostaje tylko biegać po stronie od irytujących stworzeń, nie przewiduje się możliwości zranienia ich zimną stalą lub obrony walki wręcz. Projekt wymaga ulepszeń, ale teraz jest wart uwagi fanów gier survivalowych.


Reklama

Pobierz Cogret 1.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2019-12-21 16:10
rozmiar 35.48 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/20 12:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |