Właśnie gotuję
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Just Cooking to fajna gra zręcznościowa, w której musisz obsługiwać klientów restauracji, serwować gotowe posiłki na czas i poprawić reputację swojego zakładu, aby przyciągnąć nowych gości.

Gracz dostaje skromną postać, która pracuje bezpośrednio z ludźmi. Na początku jest stosunkowo niewielu klientów, okres ten należy wykorzystać na przyzwyczajenie się do gry i umiejętności obsługi pociągu. Z małej listy opcji gość wybiera danie. Konieczne jest przyjęcie zamówienia, poczekanie na jego gotowość i natychmiastowe przesłanie. Co więcej, dobrze odżywiona postać płaci pieniądze, należy je szybko zabrać, aby płatnik mógł natychmiast zniknąć i zrobić miejsce dla następnego głodnego bohatera. Po otrzymaniu wpływów warto podnieść brudny talerz, nie chcą siadać przy nieczyszczonym stole i tworzyć linii przy wejściu.

Zadanie jest skomplikowane z powodu przybycia większej liczby osób, konieczne jest zoptymalizowanie procesów i nadanie priorytetu działaniom. Brak układu doprowadzi do chaosu i pojawienia się masy niezadowolonych osobowości. Jeśli nauczysz się utrzymywać porządek podczas zwiększania obciążenia, pojawi się opcja ulepszenia restauracji. Każda osoba ma skalę współczucia, im lepsza im służba, tym bardziej zadowolony będzie, że opuści instytucję. Po pewnej liczbie gości poziom zostaje ukończony, udane przejście gwarantuje przejście do nowego etapu z częściową komplikacją zadania. Możesz także uruchomić tryb nieskończony, nie sugerując obecności misji.

Charakterystyczne cechy gry Just Cooking:

  • terminowa akceptacja zamówień;
  • wysokiej jakości i szybkie ustawienie stołu;
  • ulepszenie i rozszerzenie menu;
  • spotkanie z wieloma typami klientów;
  • modernizacja restauracji, poprawa usług.

Mimo nazwy gotowanie nie jest konieczne. Nacisk kładziony jest na interakcję z ludźmi i przejrzystość organizacji czasu pracy. Pomiędzy poziomami możesz uaktualnić, ulepszyć lub zmienić niektóre parametry. Prosty i intuicyjny skrypt porywa graczy w każdym wieku. Bohaterowie o różnych nastrojach i postaciach przynoszą różnorodność, a szerokie możliwości rozwoju pozwalają stać się geniuszem w branży restauracyjnej. Nie przegap okazji, aby stać się legendą wśród mieszkańców miasteczka i gości wioski, którzy uwielbiają jeść w komfortowej atmosferze!


Reklama

Pobierz Właśnie gotuję 1.0.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Improved game system.
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (11)
Data umieszczenia 2020-03-06 05:20
rozmiar 38.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/22 09:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |