Animal Camp: Healing Resort
0 (0)

Animal Camp: Healing Resort

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Animal Camp: Healing Resort to zabawny symulator, w którym musisz stworzyć ośrodek odnowy biologicznej dla zwierząt i przyciągnąć maksymalną liczbę słyszących przyjaciół.

Po zakończeniu dnia pracy smutna postać powoli wróciła do domu. Był zmęczony szarą metropolią i ciągłym wykonywaniem podobnych zadań w pobliżu komputera. Dusza pragnęła radykalnych zmian i nowych wrażeń. Nie spoglądając wstecz na przeszłe życie, bohater spakował walizkę i popłynął w kierunku jasnych przygód. Wkrótce na horyzoncie pojawiła się Animal Island - idealne miejsce do zorganizowania obozu zdrowia dla licznych kumpli z ogonem. Tutaj możesz zaangażować się w rolnictwo, stworzyć wygodne warunki do regeneracji po monotonne istnienie w murach wielkich miast.

Szalona ilość zajęć na świeżym powietrzu jest po prostu inspirująca. Czyszczenie terenu, czyszczenie i ścinanie drzew będzie rozgrzewką dopiero przed globalną pracą. Konieczne jest wznoszenie różnych budynków na obóz, ich aranżacja, dodawanie elementów dekoracyjnych dla estetyki. Będziesz także musiał zbierać plony, uprawiać warzywa i owoce. Ponadto warto pomyśleć o przygotowywaniu różnych rodzajów potraw, które będą odpowiadały gustom niektórych zwierząt. Odwiedzający będą również zainteresowani niedrogimi wakacjami. Niektórzy ludzie lubią pasywny relaks na słonecznej plaży z egzotycznym koktajlem, podczas gdy inni wolą wędkowanie lub zabawne spotkania przy ognisku. Postaraj się zadowolić wszystkich i zmaksymalizuj listę opcji rozrywki.

Cechy gry Animal Camp:

  • budowa obozu dla zwierząt;
  • organizacja aktywnego i pasywnego wypoczynku;
  • rozwój miejscowości wypoczynkowej;
  • tworzenie oryginalnych potraw;
  • rozmowy przy ognisku, wędkarstwo, inne rozrywki.

Łatwa fabuła, intuicyjne zadania i duża liczba dobrodusznych zwierząt przyciągają nawet małych graczy. Liczba zwierząt na wyspie kurortu rośnie wraz z rozwojem infrastruktury. Zabawny akompaniament muzyczny dodaje inspiracji. Na niewielkim terenie można utworzyć dość duży kurort, wszystko zależy od intencji i wysiłków biznesmena, który zamienił miasto na odległą wyspę. Dziesiątki postaci czekają na stworzenie lepszego kurortu!


Reklama

Pobierz Animal Camp: Healing Resort 1.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Christmas Event
- Balance adjustment
- Fix translation errors
informacje ogólne
wersja 1.3 (3)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:44
rozmiar 36.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje POOM GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/23 10:42
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |