Travel Blast: Puzzle
0 (0)

Travel Blast: Puzzle

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Travel Blast: Puzzle to gra logiczna z kreskówkami, w której musisz łączyć i eksplodować bloki, zdobywać punkty, podróżować ze śmiesznymi zwierzętami na całym świecie.

Na ekranie pojawia się kolorowy plac zabaw z mnóstwem kolorowych kostek. Górny panel pokazuje przedmioty docelowe i ich liczbę potrzebną do przejścia na wyższy poziom. Zasada zbierania płytek przez łączenie ich w kilka kawałków w jednym rzędzie została nieznacznie poprawiona przez zespół MP Games. Gracz jest proszony o kliknięcie w sąsiadujące płytki znajdujące się obok elementów docelowych.

Ponadto górny panel zawiera maksymalną liczbę ruchów dla określonego zadania. Pod uwagę brane są tylko działania niezależnych graczy, bez boosterów i innych środków pomocniczych. Po ukończeniu etapu w pudełku z gwiazdami możesz zdobyć kilka cennych nagród, które odzwierciedlają staranność gracza i jakość przejścia rundy.

Pomiędzy poziomami użytkownik może zapoznać się z podróżującym tygrysem i jej przyjaciółmi. Bóbr, zając i różowy ptak nieznanej rasy uwielbiają poznawać odległe zakątki świata, latać na różne kontynenty. Zając wszędzie zabiera ze sobą deskorolkę i jeździ trochę tchórzliwie.

Charakterystyczne cechy gry Travel Blast: Puzzle:

  • połączenie kilku identycznych bloków;
  • jasne cele dla każdego poziomu;
  • boostery, kombinacje, punkty bonusowe;
  • gwiazdy, trofea, nagrody;
  • Znajomość nowych krajów.

W miarę, jak zadania stają się coraz bardziej skomplikowane, zwiększa się zasięg boosterów i materiałów wybuchowych. Mieszanka różnych figurek w obszarze gry pozwala najpierw szybko przejść przez rundy, potem mogą pojawić się trudności, ale tylko zwiększają emocje. Niesamowita szata graficzna, różnorodne jasne kolory, lekka fabuła i zabawne postacie rozweselą wszystkich. Tło muzyczne tworzy analizę następnego zadania i pomaga się skoncentrować. Po zakończeniu etapu szczęśliwe zwierzęta zapraszają geniusz do nowego kraju. Gwiazdy, tysiące punktów i inne elementy motywacyjne pobudzają do kontynuowania gry, dają pewność siebie i inspirację. Zespół zwierząt podróżujących potrzebuje bohatera, który jest gotowy rozwiązać każdą oferowaną łamigłówkę!


Reklama

Travel Blast: Puzzle dla LG V34

Wszystkie aplikacje MP Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/28 10:05
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |