Wielki symulator gangsterskiego przestępstwa
0 (0)

Wielki symulator gangsterskiego przestępstwa

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Grand Crime Gangster Simulator to wciągająca gra akcji, w której gangster kradnie samochody, regularnie ucieka przed policją i wykonuje trudne misje.

Dla gracza totemu samochody stały się prawdziwą pasją. Jest przyzwyczajony do zarabiania kradzieży różnych pojazdów i otrzymuje dużo pieniędzy za każdego skradzionego żelaznego konia. Niebezpieczna praca sprawia, że ​​zwracamy szczególną uwagę na kwestię ochrony, więc arsenał broni postaci jest imponujący. W mieście mężczyzna będzie miał wiele przygód i spotkań, w tym z przedstawicielami organów ścigania, strzelanie z nimi stanie się czymś znajomym. Po drodze pojawią się także inni interesujący bohaterowie. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że nieznajomi często noszą ze sobą broń, musisz się z nimi ostrożnie skontaktować

Aby zarobić pierwsze dolary, możesz wykonywać różne misje. Zatrudnienie w firmie transportowej lub taksówkowej pomoże również poprawić twoją sytuację finansową na wczesnych etapach. Możliwe jest zmniejszenie częstotliwości skrzyżowania z funkcjonariuszami policji podlegającymi przepisom drogowym, jeśli chcesz więcej pościgów i strzelanin z udziałem wojska i sił specjalnych - zignoruj ​​wszelkie zasady, taki intruz zostanie szybko zauważony. Aby zwiększyć dochód z kradzieży samochodu, zaleca się wybór elitarnych modeli w doskonałym stanie. W przypadku tanich samochodów będzie więcej nerwów niż zysków.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • zarobki z kradzieży samochodów;
  • duży arsenał broni;
  • podwyższenie umiejętności;
  • nietrywialne misje;
  • dynamiczny rozwój wydarzeń.

Realistyczne lokalizacje i dobra trójwymiarowa grafika pomagają głęboko zagłębić się w grę i dać się wciągnąć przez długi czas. Gangster tworzy wokół siebie chaos i czasem przeraża innych, ale jest wrażliwy na swoją pracę, zastanawia się nad opcjami działania i stopniem ryzyka dla różnych rezultatów sytuacji. Każde przestępstwo wywołuje przypływ adrenaliny, duży ruch i ciekawość w oczach przechodniów tylko zwiększają efekt, powodują chęć wykazania się dopracowanymi umiejętnościami. Zostań najlepszym kradzieżą samochodu, aby ludzie opowiadali legendy o genialnym złodzieju!


Reklama

Pobierz Wielki symulator gangsterskiego przestępstwa 1.01 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.01 (2)
Data umieszczenia 2019-12-28 13:16
rozmiar 64.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/12/30 12:15
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |