Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018
0 (0)

Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018 to symulator jazdy, w którym musisz prowadzić samochód strażacki po okolicy i szybko eliminować pożary.

Gracz kontroluje duży pojazd za pomocą całego wyposażenia niezbędnego do ugaszenia pożaru. W niewielkiej części miasta na drogach panuje niska aktywność, zawsze starają się ustąpić pogotowiu, ale nikt nie anulował przestrzegania podstawowych zasad ruchu drogowego. Możesz wybrać jedną z opcji jazdy i przejść na dyżur. Na ekranie pojawi się mała mapa z etykietą symbolizującą najbliższy pożar. Samochód na schemacie jest czerwony, a dom problemowy ma kropkę z zielonym odcieniem.

Musisz szybko podjechać do budynku, zgasić języki groźnego płomienia. Po wyeliminowaniu wszystkich ognisk na mapie pojawia się nowy punkt kontrolny z ogniem. Ogień może dalej rozprzestrzeniać się na drzewa, dlatego nie zaleca się opóźniania przyjazdu. Na górnym panelu licznik czasu odlicza czas do ukończenia każdego poziomu. Tam też ustalane są gwiazdy, wydawane za jakość pracy i liczbę sytuacji awaryjnych, które będą musiały zostać rozwiązane przed zakończeniem etapu. Optymalne miejsce parkingowe przed budynkami jest oznaczone specjalnym niebieskim kółkiem. Pomaga w nawigacji i skraca czas spędzany na wygodnym parkowaniu. Jeśli umieścisz samochód poza zalecanym miejscem, armatka wodna nie dosięgnie płomienia.

Charakterystyczne cechy symulatora:

  • poszukiwanie płonących domów z ich późniejszym gaszeniem;
  • lokalizacja każdego centrum przeciwpożarowego;
  • dostępne różne modele samochodów;
  • kilka sposobów zarządzania transportem;
  • Wyczyść mapę obszaru na ekranie.

Studio dewelopera zadbało o dobre zarządzanie, co pozytywnie wpływa na szybkość poruszania się pojazdów. Zdewastowane ulice zmniejszają prawdopodobieństwo wypadków samochodowych do zera. Projekt graficzny jest prosty, modele nadjeżdżających samochodów są takie same nawet w kolorze, możesz odnieść wrażenie, że jeden kierowca ściga cię na całym terytorium, któremu powierzono obowiązek. Lekki dźwięk nie odwraca uwagi strażaka od jego głównych obowiązków. Spróbuj siebie w roli strażaka, szybko i profesjonalnie i bez paniki wykonaj niezbędne czynności.


Reklama

Pobierz Fire Truck Driving Simulator 3D Parking Games 2018 1.0 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2018-08-25 06:39
rozmiar 42.45 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/10 12:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |