Mineblast !!
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Mineblast !! To platformówka na Androida, która nie jest zrobiona na obrazie i podobieństwie klasycznych arkad i innych przedstawicieli gatunku, ponieważ tutaj Twoim zadaniem jest badanie kopalni i wydobywanie kamieni szlachetnych i metali. Ten format jest dość stary i ma własną grupę fanów, czego deweloperzy najprawdopodobniej oczekują.

Mówiąc o programistach, studio NEUTRONIZED działało w ich roli, na której koncie jest obecnie tylko 5 gier, ale istnieje kilka popularnych, na przykład gra Super Cat Tales 2, która już zebrała ponad milion pobrań. Jest mało prawdopodobne, aby nowy produkt mógł konkurować z obecnym liderem, ale jest za wcześnie, aby oceniać, gra właśnie się pojawiła!


Jeśli oceniasz rozgrywkę, to on ma wszystko, co najlepsze, zarówno od klasycznych platformówek, jak i gier w formacie „Gold Mine”, ale posortujmy to w kolejności. Na początek grafika - wyraźnie nie zrobi na nikim wrażenia oryginalności ani jakości, ponieważ tutaj są typowe współczesne 8-bitowe, które pozwalają prawie każdemu urządzeniu zapewnić przyzwoitą animację i rozgrywkę bez zakłóceń i zawieszeń. Warto również zauważyć, że nie ma podaży tlenu znanej gatunkowi lub podobnym ograniczeniom, co zdecydowanie daje większą dynamikę i możliwości. Jednak twoja postać (i jest ich wiele do wyboru) ma ograniczoną podaż dynamitu, co oczywiście powinno zachować złożoność tego, co się dzieje, oprócz pułapek, potworów i innych funkcji, z którymi dosłownie zatkane są lokalne lochy.


Funkcje gry Mineblast !! na Androidzie:

  • Świat wokół nas jest całkowicie zniszczony, ale używaj go mądrze
  • Grafika w stylu ścieżki dźwiękowej „retro” i „chiptune”
  • Sekrety na każdym poziomie, a jest ich wiele
  • Szeroki wybór postaci, które mogą być ci znane z Super Cat Tales
  • Gra pozwoli ci cieszyć się tym, co dzieje się przez wiele godzin, bardzo wciągająca!

Wady gry:

  • Reklama i zakupy - typowa sytuacja dla darmowego projektu

Konkluzja: gra Mineblast !! jest to przyjemny projekt pod każdym względem, ale jest odpowiedni tylko dla tych, którzy nie widzą nic złego w używaniu grafiki retro i raczej starego formatu na temat wydobywania zasobów. Niemniej jednak możemy bezpiecznie polecić grę wszystkim, którzy przegapili ten gatunek.


Reklama

Pobierz Mineblast !! 1.0.91 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Improved performance
- Small bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.91 (1000091)
Data umieszczenia 2020-11-05 18:09
rozmiar 24.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje NEUTRONIZED na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/19 12:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |