Noob vs Pro vs Hacker 2: Jailbreak
3.8 (8)

Noob vs Pro vs Hacker 2: Jailbreak

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Noob vs Pro vs Hacker 2: Jailbreak to ciekawa gra fabularna, w której Noob i Professional są uwięzieni w celach więziennych i zarabiają pieniądze na ucieczkę.

W ograniczonej przestrzeni początkujący rzuca napady złości, panikuje, a profesjonalista spędza czas na różnych ćwiczeniach fizycznych. Gracz wybiera postać spośród tych więźniów. Potem totemy wpadają na genialny pomysł, wykopuje ruch w lochu i planuje wrócić do domu dziwnym wózkiem. Pojazd ma silnik, dla którego wymagane jest paliwo. Więzień wydaje ostatnie dolary na zakup niewielkiej ilości benzyny i zaczyna jeździć po drodze wieloma schodami, zjazdami i podjazdami.

Poniżej znajduje się skala z poziomem gazu w zbiorniku. Gdy jest za mało płynu, użytkownik otrzymuje odpowiednie powiadomienie, a także widzi statystyki dotyczące przejechanych liczników, zepsutych drewnianych skrzynek (jest ich wiele po drodze) i zabitych zombie. W zależności od wyników postać otrzymuje pewną ilość pieniędzy, o czym świadczy inna linia powiadomienia. Po pierwszej podróży możesz kupić więcej benzyny. Jeśli uda ci się zarobić solidną sumę, staje się ona dostępna, aby zwiększyć wydajność silnika, kupić łuk ze strzałkami, aby skuteczniej niszczyć wrogów i inne ulepszenia. Pasek u góry wyświetla część przebytej odległości i pomaga nawigować, ile trzeba nacisnąć, aby następnym razem dotrzeć do celu.

Charakterystyczne cechy odgrywania ról:

  • wybór bohatera lub drużyny;
  • konsekwentne gromadzenie pieniędzy;
  • niszczenie skrzyń;
  • zniszczenie żywych trupów;
  • pokonywanie odległości do domu.

W razie potrzeby gracz może utworzyć tandem i wysłać dwóch bohaterów jednocześnie do podziemnej podróży. Różnią się charakterem i sposobem podejmowania decyzji, ale razem mogą więcej niż indywidualnie. Dwuwymiarowa grafika oldschoolowa i fajna implementacja fizyki sprawiają, że długo angażujesz się w grę. Przeciwnicy i przeszkody są słabi, cios w transport jest dla nich śmiertelny, ale musisz nauczyć się, jak wydawać minimum energii na zderzenia i używać materiałów wybuchowych na drodze, aby lecieli dalej do przodu, a nie do tyłu. Pomóż więźniom wyjść na wolność!


Reklama

Pobierz Noob vs Pro vs Hacker 2: Jailbreak 2.6 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Performance improved
Menu in act GOD improved
informacje ogólne
wersja 2.6 (2060000)
Data umieszczenia 2020-07-26 05:33
rozmiar 15.34 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.75★ 75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/21 10:32
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |