Symulator transportu publicznego - autokar
0 (0)

Symulator transportu publicznego - autokar

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Symulator transportu publicznego - Coach to fascynujący symulator, w którym musisz przewozić pasażerów dużymi autobusami, aby pomóc ludziom dotrzeć do pożądanej lokalizacji.

Użytkownik podejmuje misję zapewnienia komfortowej podróży dużej liczbie osób. Podróżowanie może wiązać się z obowiązkami zawodowymi, chęcią relaksu, spotkania się z kimś, wykonywania określonych zadań. W dowolnym celu zmiany lokalizacji klienci chcą bezpiecznie podróżować z jednego miasta do drugiego. Dobra robota jest wypłacana na totemu gracza za dobrą pracę; można je wydać na ulepszenie transportu i pozyskanie nowego. Część pieniędzy przeznacza się na tankowanie, uzupełnianie paliwa w zbiorniku.

Ludzie czekają na transport na przystanku autobusowym, musisz jechać do wyraźnie oznaczonego punktu, otworzyć drzwi i czekać na wypełnienie transportu. Czas oczekiwania jest wyraźnie ograniczony, nie warto odstępować od harmonogramu, wszyscy przybysze mają czas na wejście i chcą dotrzeć do ostatecznego celu trasy na czas. Po zamknięciu drzwi możesz iść. Nie ma mapy, ale szerokie żółte wskaźniki pomagają bezbłędnie poruszać się właściwą ścieżką. Dodatkowe zakręty są blokowane przez jasne pasy, prawdopodobieństwo utraty trasy zbliża się do zera. Inni kierowcy mogą mieć różne plany, swobodnie przechodzą przez żółte przeszkody, które tylko wizualnie przedstawiają kierunek dla kierowcy.

Charakterystyczne cechy gry Symulator transportu publicznego - Coach:

  • zarabianie funduszy na przewóz pasażerów;
  • dalekie podróże między miastami;
  • wybór punktu widzenia na to, co się dzieje;
  • modernizacja pojazdu;
  • kupowanie nowych autobusów.

Użytkownik samodzielnie wybiera kąt kamery i może go zmienić w dowolnym momencie podróży. Jeśli jest to wygodniejsze w pierwszej osobie - spójrz na to, co dzieje się oczami kierowcy. Możesz także sprawdzić dowolną stronę autobusu, ocenić widok z góry. W momentach planowanych i awaryjnych przystanków wygodnie jest ocenić, co dzieje się pod różnymi kątami. Grafika nie jest zła, ale chciałbym więcej szczegółów. Pasażerowie zachowują się cicho, nie muszą się rozpraszać. Ale nie wszyscy przestrzegają zasad ruchu drogowego. Prowadzenie transportu publicznego wiąże się ze znaczną odpowiedzialnością, spełniającą oczekiwania klientów!


Reklama

Pobierz Symulator transportu publicznego - autokar 1.2.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Added player consent options
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (59)
Data umieszczenia 2020-11-07 20:36
rozmiar 34.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje SkisoSoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/24 09:48
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |