Zombie City: Survival
0 (0)

Zombie City: Survival

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Zombie City: Survival to apokaliptyczna strzelanka, w której musisz zniszczyć jednostki zombie i zaplanować ucieczkę ze śmiertelnej wioski.

Duch śmierci wisi nad miastem rodzinnym bohatera, chodzący umarli przemierzają opustoszałe ulice w poszukiwaniu świeżego człowieka, nietkniętego wirusami i infekcjami. Nie ma nic do uratowania - stworzenia pokonały wszystko. Perspektywy dalszego życia w ukochanym mieście powodują tylko strach, tutaj możesz spodziewać się tylko śmierci. Jedynym sposobem na ucieczkę jest ucieczka w nieznane. Postać jest uzbrojona w prosty karabin i rozpoczyna drogę do przetrwania. Tylko całkowite zabicie przeciwników pozwoli uciec z opuszczonego miasta.

Antagoniści nie zauważają atrakcyjnej osobowości jako pożywienia. Kiedy widzą, natychmiast zmieniają kierunek i idą bezpośrednio do upragnionej ofiary. Szybkość poruszania się umarłych jest inna, musisz przygotować się na nagle biegnącego wroga, doskonalić umiejętności przeładowywania broni i inne opcje, aby zminimalizować czas, w którym totem nie jest w stanie się obronić. Zniszczone zombie mogą zostawić apteczkę, pieniądze lub inny fajny bonus, musisz podnieść każdą drobiazg, aby móc poprawić umiejętności, szybko przywrócić zdrowie, zmienić broń na mocniejsze modele. Eksplozja zbiornika gazu pomoże oczyścić niewielki obszar, jeśli jednocześnie zaatakuje tłum wrogów.

Charakterystyczne cechy gry Zombie City: Survival:

  • egzekucja zmarłych;
  • oczyszczanie ścieżki organizowania ucieczki;
  • pomoc ocalonych;
  • broń, apteczki, inne przydatne rzeczy;
  • bonusy, osiągnięcia, ulepszenia.

Akcja trzeciej osoby gwarantuje nieprzyjemne spotkania, wymaga stałej gotowości do strzelania i obrony. Rozgrywka podzielona jest na krótkie misje, każda trwa kilka minut. Takie ramy pomagają rozwiązywać podzadania i lepiej widzieć postępy. Niezwykle rzadko można spotkać na stronie inne osoby, które nie są zainfekowane wirusem. Połączenie z nimi da dodatkową siłę i pomoże skuteczniej walczyć z nieznajomymi. Trójwymiarowe lokalizacje doskonale oddają nastrój fabuły, a dźwięk poza ekranem sprawia, że ​​czujesz całe niebezpieczeństwo. Fani strzelanek zombie powinni zdecydowanie spróbować tej gry o przetrwaniu!


Reklama

Pobierz Zombie City: Survival 2.4.3 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1. Added Chapter 4 with 10 Mainline Levels
2. Added activity mode "Unlimited Sniper"
3. Store added random store features
4. Modified some UI interface styles and logic
5. Fixed some minor bugs
informacje ogólne
wersja 2.4.3 (18)
Data umieszczenia 2021-01-26 04:35
rozmiar 43.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/28 12:33
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |