World Robot Boxing 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

World Robot Boxing 2 to wciągająca gra zręcznościowa, w której roboty bokserskie walczą na kolorowych arenach o tytuł lidera w futurystycznym sporcie.

Gracz może wybierać spośród robotów z 14 krajów. Należy zdecydować, w jakim kraju oddział powinien grać na arenie. Najlepiej jest rekrutować różne postacie w zespole i przed każdą walką wybrać, kto jest godny walczyć w określonych warunkach. W sumie projekt przewiduje 66 mechanicznych postaci o unikalnych umiejętnościach. Wskaźniki uszkodzeń, wzrostu energii, blokowania, regeneracji po silnym uderzeniu i inne cechy również są różne, każdy ma swoje mocne i słabe strony.

Jeśli drużyna wkracza na arenę, dokładnie zastanów się, które postacie najlepiej się uzupełniają i będą w stanie zminimalizować negatywne cechy. W przypadku pojedynków ważne jest prawidłowe łączenie ciosów, aby opracować taktykę odpowiednią dla wybranego totemu. Zachowanie przeciwnika również dostosowuje plan działania, dzięki łatwej kontroli i posłuszeństwu boksera gracz wpływa na rozwój i wyniki każdej walki. Umiejętności można ulepszać za pomocą skutecznych bitew. Przechodzenie trudnych poziomów pozwala odblokować ekstremalne ciosy, trafić w antagonistę w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Charakterystyczne cechy gry World Robot Boxing 2:

  • walki między żelaznymi stworzeniami;
  • ulepszanie cech i umiejętności;
  • zbieranie robotów;
  • tworzenie własnego stylu walki;
  • kilka trybów gry.

Głos poza ekranem głośno i bardzo emocjonalnie komentuje to, co dzieje się na 12 arenach. Widzowie wokół nie są widoczni, ale ich zachwycające okrzyki lub rozczarowanie są wyraźnie słyszalne w tle. Doskonała trójwymiarowa grafika stanowi dodatek do wydarzeń rozrywkowych. Codzienne i cotygodniowe bitwy utrzymują ekscytację użytkownika przez długi czas. Zdolność do prowadzenia tabeli liderów sprawia, że ​​walczysz ciężko, wyciskając jak najwięcej z totemów. Ogromne i potężne roboty powodują chęć udowodnienia swojej wyższości nad wszystkimi, a zwycięstwa nad szalonymi bossami podsycają tylko pomysły na temat głównych tytułów świata. Wznieś się na wyżyny swojego żelaznego geniuszu!


Reklama

Pobierz World Robot Boxing 2 1.6.101 dla LG V34

Nowości w tej wersji
HOLIDAY UPDATE
With the Holiday season just around the corner, get ready for plenty of fantastic fun coming this Fall bringing in the opportunity to claim the awesome robots!
Brace yourselves for amazing events as your thumbs twiddle for crazy action. Bug Fixes and Optimizations were done in the game for a smoother, effortless, and flawless gameplay experience. So, upgrade your ultimate war-machine, and dive into the fun...
informacje ogólne
wersja 1.6.101 (16101)
Data umieszczenia 2020-12-05 07:13
rozmiar 68.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/12 12:18
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |