Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action
0 (0)

Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action to oryginalna gra akcji, w której musisz zmierzyć się z bezczelnymi bossami i zapobiec przejęciu terytoriów.

Wrogie osobowości wypełniły przestrzeń i tylko gracze totemu mogą z nimi walczyć. Cel jest uderzający w swoim zakresie: konieczne jest oczyszczenie wszystkich platform z antagonistów i przywrócenie miastu spokojnej egzystencji. Liczne zadania obejmują poruszanie się po ponurych, opuszczonych miejscach i ciągłą walkę z agresywnymi antagonistami. Warto przygotować się na ataki odwetowe i na fakt, że w strefie walki będzie jednocześnie kilka szkodników. Zwierzęta będą działać jako asystenci, jeśli uda im się je odblokować i oswoić.

Zniszczenie każdego wroga przynosi pewne bonusy do skarbonki. Kolejne uderzenia tworzą kombinacje i zwiększają bieżące zarobki. W miarę rozwoju sytuacji wojownik ma zasoby na ulepszenia, nowe umiejętności lub ich kombinacje. Po odblokowaniu kilku postaci możesz dokładnie wybrać, kto będzie uczestniczył w bitwie. Fabuła jest dość prymitywna, ale pewne wskazówki są widoczne. Pomiędzy poziomami może upłynąć kilka wirtualnych lat, sytuacja w świecie gry pogarsza się, zadania stają się trudniejsze, a przeciwnicy są silniejsi.

Charakterystyczne cechy gry Brawl Quest:

  • bitwy z wieloma typami przeciwników;
  • odblokować asystentów domowych;
  • szeroki zakres technik walki;
  • zarabianie pieniędzy;
  • ulepszenia i nagrody.

W dwuwymiarowym projekcie graficznym użytkownik obserwuje sytuację z boku i prowadzi swój totem do przodu. Podczas spotkania z przeciwnikami priorytetem staje się umiejętność łączenia uderzeń i skutecznego stosowania dostępnych umiejętności. Pokonani wrogowie znikają, pozostawiając tylko monety. Cenne nagrody są warte odebrania i przejścia bezzwłocznie. Żywe wskazówki minimalizują okres bezczynności i sprawiają, że ciągle inicjujesz nowe walki. W miejscach wyraźnie widać zniszczenie i nieobecność zwykłych ludzi. Są tylko wrogowie i ten, który z nimi walczy. Umieść wrogów na łopatkach w każdym zadaniu!


Reklama

Pobierz Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action 4.9.13 dla LG V34

Nowości w tej wersji
New Character Event [Typhoon Tussle]!
informacje ogólne
wersja 4.9.13 (163)
Data umieszczenia 2020-12-30 02:40
rozmiar 57.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/15 12:57
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |