Czołgi Pico
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Pico Tanks to internetowa gra akcji na Androida, w której główną rolę odegrają czołgi, ale nie próbuj porównywać tej gry z WoT i jej analogami, jest zupełnie inna i wierzymy, że jest to wyjątkowy plus, ponieważ klony są już zmęczone.

Przygotowałem grę w studio Panda Arcade, które, nawiasem mówiąc, ma siedzibę w Australii! Nie wiemy zbyt wielu programistów stamtąd ... Niemniej jest to ich pierwszy projekt dla Androida, ale miejmy nadzieję, że nie ostatni, twór zdrowego rozsądku i kreatywności są tutaj wyraźnie widoczne.


Gra wyraźnie mówi, że nikt nie próbował tego zrobić „jak w życiu”, tak że zarówno grafika, jak i fizyka są dalekie od rzeczywistości, ale jednocześnie trudno je nazwać złymi, są po prostu inne, osobliwe. Od razu należy zauważyć, że byliśmy zaniepokojeni faktem, że nie byłoby możliwe rozbicie otaczającego nas świata, ale taka była zasługa projektów w zupełnie innym formacie. Bitwy tutaj są skromne, pozwalając tylko sześciu graczom na polu, po trzech z każdej strony, więc główne wysiłki będą musiały być skierowane na taktykę drużyny i skoordynowane działania, ponieważ oczywiście niemożliwe jest „wyciągnięcie” jednego, ponieważ próg wejścia jest dość niski. Ale jest pewien niuans, ponieważ tutaj możesz pompować dość szybko - na początku będzie to trudne, ponieważ wielu wyszkolonych przeciwników wyjdzie przeciwko tobie. Jednak trochę cierpliwości (lub prawdziwej inwestycji) i będziesz gotowy. Nawiasem mówiąc, na samym początku gry, zanim pozwolisz na prawdziwe bitwy, otrzymasz krótkie, ale pojemne i przydatne szkolenie, które pomoże ci zrozumieć zarówno zarządzanie, jak i możliwości dostępne na pierwszym etapie.


Funkcje gry Pico Tanks dla Androida:

  • Przejrzysta grafika i fizyka, wszystko proste i odpowiednie
  • Trzy tryby gry
  • Rozbudowane możliwości wyrównywania twojego czołgu
  • Różne bronie
  • Wygląd można dostosować i stworzyć unikalny czołg
  • W tej chwili reklama nie została jeszcze dostarczona;)

Wady gry:

  • W niektórych momentach „prostota” jest uderzająca
  • Są zakupy, które zaburzają saldo.

Podsumowując: gra Pico Tanks jest łatwym i wyluzowanym projektem, który możesz bezpiecznie polecić fanom bitew online, a to, czy są to czołgi, czy nie, nie jest tak ważne, ogólnie rzecz biorąc, gra jest uzależniająca, szczególnie jeśli nie lubisz zagłębiać się w szczegóły tego, co się dzieje, i nie zawracaj sobie głowy na szczegółach.


Reklama

Pobierz Czołgi Pico 31.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
We are constantly adding new features and fixing bugs!
You can find the latest changes at PicoTanks.com/Changelog
informacje ogólne
wersja 31.5 (32000005)
Data umieszczenia 2020-02-20 16:14
rozmiar 47.9 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/21 12:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |