Diableros: Zombie RPG Shooter
0 (0)

Diableros: Zombie RPG Shooter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Diableros: Zombie RPG Shooter to interesująca strzelanka, w której musisz biegać po cmentarzu i innych ciemnych miejscach, strzelać do nadchodzącego zła.

Zwykły cywil stał się wyrzutkiem z powodu nawyku głośnego chrapania. Według legendy ludzie wokół byli tak oburzeni, że biedak postanowił tymczasowo przenieść się do chaty przy cmentarzu. To, co stało się potem, nie jest dokładnie znane, chrapanie lub coś innego spowodowało bunt zombie i potworów. Z żywych ludzi nie ma nikogo w pobliżu, bohater będzie musiał strzelać do siebie, systematycznie niszczyć wrogów w obszarach oddzielonych poziomami.

Postać otrzymuje broń i określony zestaw umiejętności. Jeśli wykonujesz wysokiej jakości misje do czyszczenia terytoriów, możesz uzyskać dostęp do ulepszeń, rozszerzenia arsenału broni i dodatkowych umiejętności. Niektóre umiejętności zwiększają skalę porażki przeciwników, a talenty zapewniają ciągłą przewagę w niektórych czynnikach.

Chodzące trupy wspinają się zewsząd, często pojawiają się na grobach i zaczynają poruszać się bezpośrednio przy strzale. Ze względu na dużą liczbę antagonistów niemożliwe jest skoncentrowanie się na jednym kierunku strzelania lub ograniczenie się do ruchu w określonym kierunku. W lokalizacje trzeba biegać, uciekając przed zmartwychwstałymi stworzeniami. Przy każdym zabitym bonusie mile widziane jest również użycie pięknych kombinacji umiejętności.

Charakterystyczne cechy gry Diableros: Zombie RPG Shooter:

  • walczyć z potworami i chodzącymi trupami;
  • ulepszenia broni;
  • połączenie umiejętności;
  • odblokowywanie talentów;
  • ekscytujące bitwy w różnych światach.

Prosta fabuła i przejrzystość misji przyciągają fanów strzelania do potworów. Widok z góry pozwala graczowi prowadzić totem tak, aby znajdował się w bezpiecznej odległości od jednostek wroga. Lokalizacje są wykonane w ciemnych kolorach, ale animowany projekt dodaje zabawny element, eliminuje nadmierny strach podczas chodzenia po cmentarzu. Dźwięk w tle zawiera typowy świszczący oddech, ale broń palna zagłusza je. Nie pozwól mutantom zombie zrealizować ponure pomysły, dla których rozpoczęły powstanie!


Reklama

Pobierz Diableros: Zombie RPG Shooter 0.8.36 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Nightmare and Hell difficulty leaderboards
- Crash and bug fixes
informacje ogólne
wersja 0.8.36 (2836)
Data umieszczenia 2021-01-23 18:56
rozmiar 68.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Advenworks na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/26 12:37
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |