Pan Dog: Scary Story of Son
0 (0)

Pan Dog: Scary Story of Son

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Game Mr. Dog: Scary Story of Son to zręcznościowa gra z gatunku horror, w której musisz odsłonić porwanego policjanta, znaleźć dowody zbrodni i wyjść z domu pełnego tajemnic.

Po tym, jak brutalna babcia i jej szalony mąż skutecznie opuścili dom, postać uciekła radośnie, ciesząc się wolnością i brakiem niebezpieczeństwa. Spacer był krótki - w pobliżu sąsiedniego domu nieznana osoba uśpiła przyjaciela naszego bohatera i zaniosła go do budynku. Szczególnie zaskakujący był radiowóz policyjny przy bramie. Atakujący pracował w organach ścigania, co oznacza, że ​​nie ma sensu wzywać policji na pomoc. Antagonista dokładnie wszystko przemyśla, wie, jak szybko naprawić problemy z przedstawicielami prawa. Muszę działać sam.

Totem gracza wchodzi do budynku i zaczyna zdawać sobie sprawę ze skali ryzyka. W pokojach jest dużo mebli, ale w środku jest niewiele rzeczy, musisz rozwiązać zagadki, poszukać różnych rzeczy. Musimy działać w ciszy, wróg żeruje na nieproszonym gościu, postrzega go jako ofiarę. Stopień uwagi i wrażliwości wroga można regulować, zmieniając parametr złożoności rozgrywki. Dla miłośników bezkarnych spacerów w czyimś mieszkaniu jest tryb Ducha. Łatwe, klasyczne i złożone tryby pozwalają dostosować siłę reakcji wroga, proporcję strachu.

Charakterystyczne cechy gry Mr. Pies: Straszna historia syna:

  • uratować porwanego przyjaciela;
  • ucieczka z domu złego gliniarza;
  • próby przechytrzenia dużych i silnych psów;
  • rozwiązywanie zagadek przy minimalnym hałasie;
  • różne poziomy trudności do wyboru.

Deweloperzy wyznaczyli antagonistę na syna znanej starej złej kobiety. Totem gracza wykonuje jednocześnie kilka zadań: szuka sposobu na uratowanie przyjaciela, szuka dowodów w licznych pokojach, tworzy przynęty i pułapki dla psów i ich właściciela. Jeśli wyszukiwanie przedmiotów i zadań logicznych jest twoim ulubionym gatunkiem gry - możesz rozpocząć projekt. Ładna grafika, jasne cele i złożoność ich osiągnięć przyciągają fanów zdjęć, każą myśleć o każdej akcji, szybko podejmować decyzje. Uratuj przyjaciela przed zabójcą i ciesz się niebezpieczną przygodą!


Reklama

Pobierz Pan Dog: Scary Story of Son 1.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
-Halloween chapter update
informacje ogólne
wersja 1.1 (13)
Data umieszczenia 2020-10-22 13:44
rozmiar 131.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/20 10:14
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |