Tratwa Survival Forest 2
0 (0)

Tratwa Survival Forest 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Raft Survival Forest 2 to ciekawa gra o przetrwaniu, w której musisz stworzyć życie na bezludnej wyspie, polować, bronić się przed zwierzętami i odkrywać wspaniałą przyrodę.

Drugi rozdział popularnej historii skupi się na postaci, która marzy o podróżowaniu po całym świecie. Uwielbiany przez sen scenariusz zaczął się spełniać, ale nagle helikopter rozbił się na nieznanym terytorium. Między oceanem znajdowała się mała wyspa, której nikt nie zaznaczył na mapie. W lesie będą musiały osiedlić się zarośla, budować schronienie przed zwierzętami, szukać pożywienia. Na szczęście bohater był wprawny, może wiele zrobić własnymi rękami. Należy stworzyć narzędzia do budowy, polowania, rybołówstwa i innych działań, chociaż początkowy arsenał zapasów jest w magazynie.

Ponadto możesz badać najbliższe ziemie obmywane przez ocean ze wszystkich stron. Wśród niesamowicie pięknej roślinności chcę o wszystkim zapomnieć, ale miejscowe zwierzęta nie pozwalają nam się zrelaksować, pozwalają nam uważnie obserwować, co się dzieje. Przed krótką podróżą należy sprawdzić dostępność ważnych przedmiotów. Jeśli czegoś brakuje - lepiej wcześniej zrobić zapas narzędzi. Nie zaleca się chodzenia po wyspach z pustymi rękami; po drodze mogą pojawić się dzikie zwierzęta, chcąc udowodnić swoją wyższość nad człowiekiem. Takie walki stają się nawykiem, jeśli musisz tu zostać dłużej.

Charakterystyczne cechy gry Raft Survival Forest 2:

  • istnienie na wolności;
  • eksploracja wysp;
  • dostępna szeroka gama narzędzi;
  • budowa domu, tworzenie przydatnych przedmiotów;
  • korekta pory dnia.

Wszystkie cele rozgrywki są zredukowane do przetrwania przy najmniejszej utracie zdrowia. Zmiana dni i nocy dodaje realizmu. Wielozadaniowość sprawia, że ​​stale rozwiązujesz problemy, zachowujesz się aktywnie i nie relaksujesz się. Trójwymiarowe lokalizacje wywołują podziw zmieszany z paniką, ponieważ spektakularna natura dżungli wcale nie jest przystosowana do ludzi, a zwierzęta mogą reagować negatywnie na wygląd takiego gościa. Polowanie, rybołówstwo, budownictwo, badania środowiskowe i inne misje czekają na kogoś, kto odważy się pojawić w lokalnych lasach. Udowodnij, że jesteś godny pobytu w tej strefie!


Reklama

Pobierz Tratwa Survival Forest 2 1.1.1 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 1.1.1 (1)
Data umieszczenia 2020-03-22 14:31
rozmiar 16.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/23 10:29
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |