Speed ​​Moto Dash
0 (0)

Speed ​​Moto Dash

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Speed ​​Moto Dash to fajny symulator wyścigowy, w którym musisz jeździć na fajnych motocyklach i doskonalić swoje umiejętności jazdy w dużym ruchu.

Wśród dużej liczby pojazdów nowo narodzony motocyklista wybiera najlepszy model na określone warunki i rozpoczyna ekstremalną podróż. Przejazdy na zatłoczonych torach są warunkowo podzielone na odległości / misje. Po przejściu przez każdą sekcję możesz przeanalizować wyniki i zrozumieć, jak zoptymalizować proces jazdy w przyszłości. Wyniki misji pozwalają nam liczyć na nagrodę pieniężną; liczba otrzymywanych złotych monet zależy od stylu zachowania na drodze.

Złoto jest wymieniane na ulepszenia i części zamienne na dwukołowego potwora. Częste zmiany w charakterystyce transportu nie są mile widziane, lepiej zgromadzić znaczną liczbę monet i przerobić coś radykalnie lub kupić coś nowego. Ulepszenia i nabywanie nowych motocykli zwiększają szanse na szybkie wykonanie następujących zadań.

Okresowo przed kierowcą pojawiają się całkowicie puste części toru. Tam możesz spróbować zwiększyć prędkość. Uważne śledzenie sytuacji pozwoli na spowolnienie w odpowiednim czasie i dołączenie do nasyconego ruchu miejskiego. Dozwolone jest również dryfowanie i wykonywanie akrobacji, jeśli nie przeszkadzają innym kierowcom.

Najważniejsze cechy Speed ​​Moto Dash:

  • szeroki wybór motocykli;
  • realistyczne wypadki i szkody;
  • dostępne różne utwory;
  • zmiana warunków pogodowych;
  • widok z pierwszej osoby.

Deweloper ciężko pracował nad nagłymi momentami, cechami kolizji, uszkodzeń. Cel zderzenia pojazdów nie jest podany, większy nacisk kładzie się na przestrzeganie zasad na drodze, doskonalenie umiejętności prowadzenia pojazdu bez siły wyższej. Wysokiej jakości grafika, tory ze spektakularnymi widokami miejskimi i podmiejskimi sprawiają, że gra jest bardziej atrakcyjna dla rowerzystów. Kilka metod kontroli pozwala dostosować grę do preferencji każdego użytkownika. Wskazówki i wyjaśnienia pomagają szybko zrozumieć zawiłości procesów. Nie odkładaj ekscytującej przygody wyścigowej!


Reklama

Pobierz Speed ​​Moto Dash 1.16 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1. Modify the level resurrection advertising mechanism
2. Animation adjustments at the end of the game
informacje ogólne
wersja 1.16 (42)
Data umieszczenia 2021-01-31 08:15
rozmiar 54.59 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

PROFILER

PROFILER

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/03 12:25
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |