Doomcar
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra DoomCar to futurystyczna gra fabularna, w której dochodzi do konfrontacji stosów metalu i walki o resztki zasobów po apokaliptycznych wydarzeniach.

Historia dzieje się w niedalekiej przyszłości, kiedy kosmici na potężnych statkach kosmicznych zaatakowali naszą planetę. Konfrontacja zakończyła się przekształceniem Ziemi w pełne ruin terytoria z niewielką liczbą ocalałych. Gracz był wśród jednostek, które uratowały im życie. Teraz musisz dostosować się do nowych warunków, walczyć o resztki dostępnych zasobów, niszczyć konkurentów. Możesz walczyć na dużych pojazdach opancerzonych, pokrytych mocnym pancerzem i wyposażonych w ultranowoczesną broń.

Naprzemienne ataki i regularne ulepszenia żelaznych potworów będą głównymi priorytetami na okres uczestnictwa w projekcie. Ogromna różnorodność samochodów i rodzajów wyposażenia pozwala stworzyć najbardziej epicką flotę z najbardziej eleganckimi modelami transportu. Proces podbijania terytoriów może obejmować blokowanie ważnych tras, aby wrogowie nie mogli dotrzeć do cennych zasobów.

Charakterystyczne cechy gry DoomCar na Androida:

  • turowe bitwy w pojazdach opancerzonych;
  • zajęcie dróg i gruntów;
  • wydobycie zasobów;
  • zatrudnianie fajnych pomocników;
  • losowe generowanie misji.

Fani bitew na dużą skalę są oferowani w kilku trybach z pojedynczymi lub klanowymi bitwami online. Przemyślany system wyboru przeciwników determinuje przeciwników najbardziej podobnych pod względem poziomu treningu. Jeśli konfrontacja w czasie rzeczywistym jest zmęczona, możesz przystąpić do wykonywania misji, które są tworzone losowo i nie implikują powtórzeń. Za każdym razem, gdy pojawiają się nowe okoliczności, które sprawiają, że postrzegamy nasze zadania inaczej.

Zacięte bitwy, ostra fabuła i dobra grafika zwabiają użytkownika na długi czas. Pompowanie samochodów i kierowcy zapewnia duże możliwości rozwoju. Automatyczne uderzenie pozwala ci częściowo się zrelaksować i poświęcić czas na kontemplację bitew postapokaliptycznych. Zdobądź wiarygodność na ruinach wcześniej dobrze prosperującej planety!


Reklama

Doomcar dla LG V34

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/04 10:20
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |