Krzyk lodu 3
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Ice Scream 3 to kolejna seria horrorów, w której musisz znaleźć źródło mocy, które pozwalają okrutnemu lodowemu człowiekowi po cichu uprowadzić dzieci i wysłać je do jego legowiska.

Gracz zostaje sam w domu i decyduje się na spacer. Wybiega na ulicę, ale po otwarciu drzwi wejściowych zauważa dziwną sytuację w pobliżu furgonetki z lodami. Ten samochód znajduje się przed domem głównego bohatera. Odważna licealistka mieszkająca w tym samym regionie oskarża twórcę lodów o kradzież dziewczyny o imieniu Liz. Facet trzyma w rękach dziwną broń, której działanie wcale nie wpływa na oskarżonego. Sprzedawca lodów roześmiał się złośliwie, po czym nakarmił napastnika porcją pysznej przekąski i wjechał do samochodu. Nie możesz pozostać bezczynny, gracz musi wsiąść do ciężarówki i rozpocząć nową niebezpieczną podróż. Najważniejsze jest, aby sprawca nie zauważył nowego pasażera.

Jak zwykle użytkownikowi oferowana jest mapa z różnymi lokalizacjami. Będzie cyrk, metro, centrum handlowe i inne punkty. Puzzle, logiczne i wskazówki do ujawniania tajemnic są widoczne wszędzie. Będziesz musiał działać szybko i cicho, wróg jest bardzo uważny, wszelkie podejrzane dźwięki go denerwują. Jeśli musisz go spotkać twarzą w twarz (a raczej dużą brzydką maskę), możesz odeprzeć złoczyńcę celowanym strzałem z procy. Ból rozproszy go na chwilę, pozwalając graczowi uciec w bezpieczne miejsce.

Charakterystyczne cechy gry Ice Scream 3:

  • odkrywanie tajemnic złego sprzedawcy dóbr;
  • szukać przedmiotów;
  • szybkie podejmowanie decyzji;
  • oryginalne łamigłówki;
  • ciągłe unikanie uważnego przestępcy.

Standaryzowany scenariusz nie traci atrakcyjności dla użytkowników. Zadania stają się coraz bardziej fantazyjne, trzeba dużo myśleć o wskazówkach, a spędzanie czasu jest bezwzględnie przeciwwskazane. Nieznana liczba istnień zależy od szybkości działań; niebezpieczeństwo sytuacji rośnie z każdą minutą. Zdolność do obrony eliminuje poczucie bezradności, a ciekawe, szczegółowe lokalizacje sprawiają, że chcesz dokładnie zbadać każdą część dostępnych terytoriów. Spróbuj znaleźć elementy, które są bliżej odkrycia wielkiej i przerażającej tajemnicy!


Reklama

Pobierz Krzyk lodu 3 1.0.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Ad network libraries updated
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (14)
Data umieszczenia 2020-09-10 16:04
rozmiar 135.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/12 12:05
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |