NARUTO X BORUTO NINJA TRIBES
3 (8)

NARUTO X BORUTO NINJA TRIBES

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

NARUTO X BORUTO NINJA TRIBES to interesująca gra fabularna, w której postacie popularnej japońskiej historii biorą udział w bitwach turowych, w których po 3 bohaterów przypada na każdą drużynę.

Bohaterowie różnych generacji są wezwani do zjednoczenia się w zbiorowej walce z silnymi przeciwnikami. Nie warto od razu rozpoczynać bitew, lepiej przejść szkolenie wstępne, poprawić umiejętności i zdobyć przyzwoity sprzęt. Im lepiej przygotowany ninja, tym większe prawdopodobieństwo pokonania wrogiego trio. Użytkownik spotka wielu ulubionych bohaterów mangi w projekcie i będzie mógł uczynić ich legendarnymi, jeśli poświęci wystarczająco dużo czasu na ulepszenie umiejętności bojowych. Dialogi i podpowiedzi tekstowe pomogą Ci zrozumieć, nad którymi działaniami należy aktywniej pracować. Różnorodne nagrody motywują do cięższej pracy.

Użytkownik musi stworzyć strategię bitwy uwzględniającą możliwości każdego totemu. Zwycięzcy zawsze otrzymują nowe możliwości, odblokowując ciekawe elementy. Możesz walczyć z totemami prawdziwych graczy lub tworzyć sojusze w celu rajdowania. Nie wszystkie tryby gry są dostępne natychmiast, część otwiera się dopiero po pewnym doświadczeniu. Spróbuj stworzyć idealną drużynę ninja i przygotować ją do najcięższych bitew, a następnie możesz wybrać dowolny tryb dla nastroju. Z czasem otworzy się nawet możliwość automatycznej bitwy.

Charakterystyczne cechy odgrywania ról:

  • zebranie zespołu postaci z mangi;
  • bitwy drużynowe 3 × 3;
  • trudny trening ninja;
  • dialogi, wskazówki, rekomendacje;
  • konfrontacja z bossami.

Stylizowana dwuwymiarowa grafika anime zachwyci wszystkich fanów tego gatunku. Rytmom muszą towarzyszyć efekty specjalne, jasność manewru zależy bezpośrednio od siły akcji i skuteczności kombinacji. W trakcie treningu musisz być przygotowany na niepowodzenia i negatywną reakcję obserwatorów, trening wymaga dużo cierpliwości. Potężni przeciwnicy i bossowie nie dają powodów do relaksu, sprawiają, że pozostajesz w ciągłym napięciu. Czarujące zwycięstwa dają radość, chęć przejścia na nowe wyżyny i walki z nowymi antagonistami. Zanurz się w świecie słynnego projektu anime!


Reklama

NARUTO X BORUTO NINJA TRIBES dla LG V34

Ocena:

(8)
2.98★ 59.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/04/14 13:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |