Mask Up
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Mask Up  to dwuwymiarowa gra akcji , w której musisz podróżować przez losowo generowaną przestrzeń, zmieniać kształt ciała, poznawać tajemnice, neutralizować wrogów. Czy zauważyłeś tutaj analogię do filmu „Maska”?

Żółty płynny znak nosi maskę i zaczyna czołgać się do przodu. Początkowo wygląda jak ślimak i łatwo się wygina, dostosowuje grubość. Wiele kapsułek jest rozproszonych po całym terytorium, których gromadzenie zwiększa poziom płynu w organizmie. Wielka strzałka po lewej stronie ekranu pokazuje objętość cennej substancji. Widoczne obiekty można przesuwać bez gwałtownych ruchów lub skoków. Szybki skok pozwala także zniszczyć kruche przeszkody.

W zderzeniu z psami, astronautami lub innymi wrogami pilna jest walka, antagoniści kategorycznie przeciwstawiają się dalszemu przemieszczaniu się bohatera przez terytorium. Uważaj na ataki, strzały, ugryzienia i inne działania przeciwników. Każda rana prowadzi do utraty żółtej substancji. Ślimak może natychmiast przybrać formę pięści i zabić wroga. Zniszczony pojedynczy pozostawia po sobie kapsułki, a jeśli zbierzesz ich dużo, możesz zmienić się w szczupłe stworzenie z rękami i nogami. Następny poziom to przekształcenie w pitching. Strzałka po lewej stronie pokazuje zmiany.

Cechy gry Mask Up:

  • spacer w tajemniczym bunkrze;
  • losowe umieszczanie obiektów;
  • skrzynie ważnego płynu;
  • zmiana kształtu wizualnego bohatera;
  • Walcz z przeciwnikami, aby przejść do przodu.

Korekta konturu jest wykonywana szybko w obu kierunkach. Jeśli wrogowi często udaje się zranić bohatera, szybko przetoczy się z rzutu z powrotem na ślimak, tylko maska ​​pozostanie na miejscu. Stan początkowy jest niebezpieczny, ponieważ niewielkie uszkodzenia mogą doprowadzić do końca sesji. Będzie musiał przejść przez zupełnie inną historię, obiekty zostaną ułożone w innej kolejności, przeciwnicy będą się chować w innych miejscach.

Platformówka cieszy się łatwością kontroli i niestandardowymi warunkami zadania. Strefa treningowa pozwala wypróbować kontrolę nad każdym wyglądem. Zamiast aktywnych antagonistów, duże pluszowe misie siedzą na stronie testowej. Spróbuj posunąć się jak najdalej i rozwiązać niesamowity sekret!


Reklama

Pobierz Mask Up 3.2 dla LG V34

Nowości w tej wersji
3.2 patch: bug fixes and gameplay improvements.
Full patch notes can be found here: rouli.itch.io/mask-up/devlog
informacje ogólne
wersja 3.2 (18)
Data umieszczenia 2020-10-25 17:09
rozmiar 28.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_DEVICE_ADMIN

BIND_DEVICE_ADMIN

usuwanie wszystkich danych aplikacji z pamięci podręcznej

Pozwala aplikacji na zwolnienie pamięci urządzenia przez usunięcie plików w katalogach pamięci podręcznej innych aplikacji. Może to spowodować wolniejsze uruchamianie się innych aplikacji, bo muszą one ponownie pobrać dane.

Wyczyść dane użytkownika.

CLEAR_APP_USER_DATA

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Rouli corp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/01 12:08
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |