Galaktyczne kolonie
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Galactic Colonies  to symulator kosmiczny, w którym musisz badać wszechświat, odkrywać niezbadane planety i budować infrastrukturę dla swojej kolonii.

Perspektywa wyczerpania się zasobów lądowych powoduje, że myślimy o stworzeniu komfortowych warunków życia w innych częściach galaktyki. Na początku gracz ma małą kolonię i niewielką część bezimiennego ciała niebieskiego, w którym posadzono postacie. Tutaj trzeba zbudować miasto, zadbać o korzystną ekonomię, bezpieczeństwo i wysokiej jakości żywienie mieszkańców. Staranne planowanie działań i rozważenie konsekwencji pozwoli na powiększenie strefy okupowanej i przyciągnięcie innych kolonistów.

Zapasy żywności są ważnym czynnikiem dla oddziałów. Jeśli będzie mniej produktów, liczba kolonii spadnie. Budowa farm i budynków mieszkalnych pomoże uniknąć negatywnego scenariusza. Farmy w pobliżu zbiornika przyniosą dodatkowe premie, zapewnią wzrost produkcji żywności. Lepiej nie budować domów w pobliżu budynków przemysłowych - zanieczyszczona atmosfera nie przyciągnie wielu, którzy chcą się osiedlić. Warto zwrócić uwagę na rozmieszczenie obiektów, aby przeanalizować możliwe zyski lub straty. Przy wystarczającej liczbie pracowników możesz studiować innowacyjne technologie. Pojawia się zasób do przechwytywania nowych planet, wzrostu strefy wpływów. Bez badań zdobycie terytoriów obcych nie będzie możliwe.

Charakterystyczne cechy gry Galactic Colonies:

  • tworzenie i systematyczna ekspansja terytoriów;
  • eksploracja przestrzeni galaktycznej;
  • praca z nowymi technologiami;
  • uruchomienie produkcji;
  • kolonizacja różnych planet.

Symulator przyciąga szerokie możliwości rozwoju cywilizacji. Użytkownik wybiera algorytmy, kierunek i tempo postępu. Gracz będzie musiał dostosować infrastrukturę do klimatu arktycznego, tropikalnego lub innego. Nie ma łatwych rozwiązań dla zadania zorganizowania świata dla całej cywilizacji. Deweloperzy nadali projektowi intuicyjne sterowanie, standardową mechanikę i ich ulubioną klasyczną strategię. Bezgraniczna przestrzeń galaktyki gwarantuje mnóstwo zabawy i ciekawych wydarzeń!


Reklama

Pobierz Galaktyczne kolonie 1.28 dla LG V34

Nowości w tej wersji
You can find the entire change log in the settings menu, and on our website.
informacje ogólne
wersja 1.28 (315)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:22
rozmiar 50.84 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/10 10:26
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |