LINE PokoPoko
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Odtwarzanie LINE POKOPOKO  - to gra logiczna zabawa, w której zapisuje ładny królik las i jego mieszkańców od preform demon niezwykłe misji do gromadzenia zwierząt do 3 w jednym rzędzie.

Postać biegnie leśną drogą, a każdy jej odcinek reprezentuje poziom z indywidualnymi celami i zadaniami. Ogólny schemat rozgrywki jest standardowy: w strefie gry, podzielonej na komórki, musisz poruszać figurkami zwierząt. Konieczne jest, aby 3 lub więcej elementów pojawiło się w jednej linii i eksplodowało, robiąc miejsce dla nowych figurek. Różnorodne boostery przyczyniają się do częstszej aktualizacji obrazów zwierząt na tablicy. Wszystko to uzupełnia globalna misja kierowania demonem i ratowania przyjaciół z dzikiej przyrody.

Projekt wyróżnia się na tle swoich analogów dzięki kilku formatom, które pozwalają spojrzeć na rozwiązywanie zagadek pod różnymi kątami. Misja może obejmować: limit czasowy, styl zręcznościowy, potrzebę rozstania się z czymś (dawanie, dawanie prezentów). Zwykłe ograniczenie liczby ruchów nie jest anulowane. Kilka niewłaściwych ruchów doprowadzi do wyczerpania możliwości, poziom będzie musiał zostać ponownie uruchomiony. Udany manewr może dotknąć pobliskich owoców i zwiększyć liczbę ruchów, zakwalifikować się do dodatkowych umiejętności lub innej premii.

Charakterystyczne cechy gry LINE PokoPoko:

  • zbiór identycznych zwierząt (3 i więcej);
  • zbawienie lasu i przyjaciół zwierząt;
  • misje i zadania;
  • owoce o unikalnych cechach;
  • mieszanie kilku trybów.

Piękna grafika z jasnymi kolorami i pozytywny nastrój w każdych okolicznościach przyciągają graczy w każdym wieku. Królik regularnie transmituje informacje o nowych zadaniach i nietypowych warunkach związanych tylko z określonym poziomem. Musimy dostosować się do ciągłej zmiany zasad, aby przygotować się na różne trudności. Aktywacja procesów myślowych pomoże z dumą poprowadzić całą ścieżkę, bez długich postojów. Owoce i boostery dają szansę na uzyskanie wysokich ocen. Pomyśl o każdym ruchu, śledź różne wydarzenia, wykonuj zadania, aby wydobyć ponurą moc z tych pięknych terytoriów, a także uratować dobre zwierzęta!


Reklama

Pobierz LINE PokoPoko 2.0.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Ver. 2.0.8 Update Info

■ New regular stages,Adventure Mode stages,and event stages

■ New event features

■ Bug fixes
- We'll make a separate announcement when these new changes have been implemented.

We hope you continue to enjoy and play LINE PokoPoko!
informacje ogólne
wersja 2.0.8 (95)
Data umieszczenia 2020-12-30 11:04
rozmiar 83.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/11 12:42
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |