Super Soccer Champs 2020
0 (0)

Super Soccer Champs 2020

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Super Soccer Champs 2020  to oldschoolowy symulator piłki nożnej, w którym musisz zarządzać drużyną, opracowywać taktykę działań, brać udział w meczach i wygrywać.

Ponad 600 drużyn z 27 krajów oczekuje pojawienia się genialnego trenera. Trudno będzie sprostać oczekiwaniom Barcelony, Realu Madryt, Liverpoolu i innych światowej sławy klubów. Funkcje zmiany składu zespołu i parametrów każdego gracza sprawiają, że misja jest bardziej realistyczna. Konieczne jest przemyślenie manewrów taktycznych, aby wziąć pod uwagę różne opcje działań przeciwników, aby odpowiednio wykonywać je na polach własnych i innych ludzi. Amatorzy i profesjonaliści sztuki piłkarskiej znajdą swój styl i tempo rozgrywki, wybiorą cele i metody ich osiągnięcia.

Dzięki minigierom użytkownik może poświęcić wiele uwagi szkoleniu totemów. Po dokładnym przygotowaniu łatwiej przejść do szybkich meczów towarzyskich. Jeśli chcesz bardziej rozwinąć fabułę - przetestuj tryb kariery ze stopniowym wzrostem poziomu i wiarygodności zespołu. Najpierw musisz udowodnić umiejętności drużyny w meczach regionalnych, a po serii zwycięstw otworzy się dostęp do super bowl. Zwiększenie tempa wszystkich procesów pozwala na format turbo. Twórcy przewidzieli także lokalny tryb wieloosobowy 2 × 2, który zapewnia rozrywkę całej grupie użytkowników.

Charakterystyczne cechy gry Super Soccer Champs 2020:

  • ponad 600 zespołów z opcją edycji kompozycji;
  • zmiana cech postaci;
  • Edukacja i trening;
  • tryby jedno- i wieloosobowe;
  • różnorodność mistrzostw i lig.

Graficzny design retro pozwala mentalnie powrócić do popularnej arkadowej piłki nożnej ostatnich dziesięcioleci. Projekt ma znormalizowane zarządzanie. Joystick pozwala kontrolować każdego sportowca na boisku, a klawisze umożliwiają odbieranie piłki przeciwnikom, przeprowadzanie transferów i strzelanie jasnych bramek. Widok z góry jest optymalny do wypełnienia przypisanych zadań. Boty i prawdziwi rywale gwarantują wiele emocji z każdego meczu, niezależnie od wybranego trybu. Poczuj atmosferę bitew sportowych i udowodnij swoje prawo do wysokich nagród!


Reklama

Pobierz Super Soccer Champs 2020 2.2.18 dla LG V34

Nowości w tej wersji
* Bug fixes and optimisations
informacje ogólne
wersja 2.2.18 (2002181)
Data umieszczenia 2020-11-18 19:45
rozmiar 10.27 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

WRITE_USE_APP_FEATURE_SURVEY

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Jakyl na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/22 13:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |