0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Koty bojowe gra  jest kot na co dzień gra w której nadzwyczajne Strażacy uczestniczą w ściany do ściany walk, przechwytywania wrogich wież bronić swoich budynków.

Gracz musi kontrolować armię ewoluujących kotów. Według legendy część żołnierzy została potajemnie wysłana do bazy najeźdźców, aby aktywnie zarabiać pieniądze. Są tajne, więc nie pojawiają się na ekranie. Ale monety są aktywnie dodawane do skarbca, w prawym górnym rogu wyświetlany jest wskaźnik wolnych finansów. Gdy tylko zaczyna się następny poziom, budżet systematycznie się zwiększa. Antagoniści w przebraniu psów, krów, niedźwiedzi i innych stworzeń wychodzą, by podbić bazę kotów.

W dolnej części ekranu możesz zobaczyć, którzy wojownicy są do dyspozycji użytkownika, ile pieniędzy potrzeba na ich wycofanie na pole bitwy. Po wyjściu z wieży totemy działają niezależnie. W obliczu wroga wojownicy szybko atakują i dają z siebie wszystko, aby go zniszczyć. Głównym zadaniem jest połączenie wojowników, aby stworzyć najsilniejszy oddział. Możesz dzwonić do nowych przedstawicieli już dostępnych ras przez całą bitwę, musisz monitorować uzupełnianie skarbu i określać, kto jeszcze powinien iść.

Cechy wyróżniające grę The Battle Cats:

  • stworzenie mruczącej armii;
  • bitwa z wrogimi jednostkami od ściany do ściany;
  • podbój obcych baz;
  • ulepsz mutację postaci;
  • Odblokuj rzadkich wojowników.

Po sygnale zwycięstwa obliczane jest saldo środków przeznaczonych na wzmocnienie wojsk. Nie oszczędzaj na ulepszeniach dla wiernych wojowników. Mutują, przekształcają się, stają się mocniejsze. Jeśli uważasz, że duże wydatki są do zaakceptowania, zwróć uwagę na ekskluzywne drogie zwierzaki jako posiłki.

Ręcznie rysowana grafika łączy żywe kolorowe tło i wybielonych bohaterów po obu stronach. Zwierzęta mają wiele modyfikacji, a im dalej udaje się graczowi, tym bardziej pojawiają się fantazyjne stworzenia. Niektóre latają, inne poruszają się na cienkich ludzkich nogach, inne przypominają ogromne kiełbasy w kształcie ciała, inne jeszcze bardziej zaskakują swoim wyglądem. Wrogowie również wyglądają podejrzanie, dlatego trywialne zdarzenia automatycznej bitwy przyciągają ogromną uwagę. Pomóż zwierzętom wygrać każdą bitwę!


Reklama

Pobierz 10.2.1 dla LG V34

Nowości w tej wersji
[10.2.1]
■ Misc. Bug Fixes

[10.2.0]
■ Added filter and arrange feature to Talent Orb Storage
 Filter Orb display by Trait and Grade
 Hold background on Talent Orb Storage to rearrange available Orbs for easy viewing

■ Battle UI improved for smartphone with screen notch.

■ True Forms/Talents
 3rd forms/Talents added for certain Cats
 Talent Orb Slots added to all Cats with Talents unlocked

■ New Legend Map

■ New User Rank Rewards

■ Misc. Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 10.2.1 (1002010)
Data umieszczenia 2021-02-17 17:06
rozmiar 140.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/05/30 12:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |