Metafizyka
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Game Metaphysics  - to platformówka, w której musisz walczyć z potworami, uczyć się taktyki zachowania każdego wroga za pomocą innej broni i zniszczyć wszystko.

Z listy zwierząt użytkownik wybiera postać dla siebie i rozpoczyna niebezpieczną podróż przez obszary gęsto zaludnione przez potwory. Skomplikowana fabuła w grze nie jest dostępna, ale dynamiczne bitwy są dosłownie wszędzie. Dwuwymiarowość grafiki nieco zawęża możliwości przeciwników pod względem wyglądu. Wrogowie mogą czołgać się z góry, z podziemi, z tyłu, a czasem z przodu. Konieczne jest bezwzględne atakowanie wszystkich, ale skala możliwości ataku nie jest nieskończona. Konieczne jest staranne planowanie manewrów, monitorowanie regularności przywracania wagi i minimalizowanie spontaniczności.

Zniszczone potwory pozostawiają po sobie monety i inne miłe bonusy. Automatycznie nie wpadną do skarbonki, musisz selektywnie wybrać każdy element. Ponadto, w miarę przechodzenia przez kolejne poziomy, użytkownik otrzymuje różnorodne ulepszenia, dodatkowe obrażenia, opcje ochronne, unikające ciosów i wiele więcej. Musisz za nie zapłacić wcześniej zarobionymi środkami na gry, staraj się dokładnie zaplanować swój budżet i uniknąć niepotrzebnych wydatków. Z proponowanego zakresu ulepszeń będziesz musiał wybrać najbardziej przydatne cechy. Ponadto monety są wymieniane na sprzęt, rozszerzenie arsenału broni.

Charakterystyczne cechy gry Metafizyka:

  • eksterminacja potworów w lokalizacjach pikseli;
  • szukaj cennych przedmiotów;
  • śmieszni antagoniści;
  • szeroki zakres umiejętności i ulepszeń;
  • brak ataku non-stop.

W pstrokatej akcji pikseli to, co się dzieje, jest warunkowo podzielone na rozdziały. Aby teleportować się do następnego rozdziału, musisz pokonać wszystkie lokalne potwory i poradzić sobie z niewielkimi obrażeniami. Oldschoolowy styl nie przeszkodził w stworzeniu ekscytującej rozgrywki. Intuicyjna kontrola, oprócz trzech strzałek do poruszania się i skakania, zawiera klucz ataku, który pozwala zadawać ciężkie obrażenia każdemu napotkanemu, z dowolnej strony. Znajdź podejście do dowolnego przeciwnika, po mistrzowsku wyczyść strony antagonistów!


Reklama

Pobierz Metafizyka 4.9 dla LG V34

Nowości w tej wersji
1.Program stabilization.
2.Add back button function
informacje ogólne
wersja 4.9 (39)
Data umieszczenia 2020-10-11 05:17
rozmiar 18.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/06 10:41
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |