Kings Blood
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Krew króla gra  jest ciekawa strategia, w której trzeba bronić Brytania od wampirów i potworów, pomyśl nad algorytmami bitwie, a wezwanie fajnych zawodników do pomocy.

Cesarz wysłał wielu żołnierzy, aby wyzwolili terytoria od ciemnych sił. Na początku historii rycerz został poważnie ranny w kolejnej nierównej walce ze złymi duchami. Bezimienny demon oferuje nieśmiertelność postaci w zamian za nienazwaną usługę. Osłabiony żołnierz jest pozbawiony siły, nie jest w stanie sprzeciwić się ani wyjaśnić żadnych szczegółów transakcji. Demon postrzega ciszę przeplataną bolesnymi jękami jako zgodę. Daje bohaterowi życie wieczne i wojowników, którzy są gotowi walczyć ze złymi duchami, zabijać i poświęcać życie zamiast tego, którego serce powinno bić na zawsze.

Po wyrażeniu zgody na transakcję kontrola rycerza przechodzi na użytkownika. Oddział może wybrać wygląd kilku szablonów, podać imię i płeć. Następnie możesz udać się do lokacji, wezwać asystentów i wziąć udział w zaciętych bitwach. Na początkowych etapach dostępna jest tylko piechota, później włócznicy, łucznicy, a nawet kawaleria zostaną odblokowani. Skuteczne działania dowódcy pozwalają zbierać i gromadzić czerwone kamienie. Są one wymieniane w celu ulepszenia przedstawicieli oddziału wojskowego, zdobywania nowego sprzętu i umiejętności pompowania.

Cechy Kings Blood:

  • walczyć z atakującymi potworami;
  • dostosowanie oddziału;
  • 4 rodzaje pomocników o unikalnych umiejętnościach;
  • zbieranie kamieni do ulepszania wojowników i umiejętności;
  • tryby z różnymi zadaniami.

Projekt ma dwuwymiarową szatę graficzną, gracz widzi sytuację z boku. W dolnej części ekranu znajdują się prostokąty symbolizujące dostępne typy żołnierzy. Istnieją również ikony ataku, obrony i odwrotu, ale są aktywowane tylko w niektórych punktach. Jedną z cech rozgrywki jest nieprzewidywalne zniekształcenie skomplikowanej fabuły. Użytkownik musi dowiedzieć się, jaką opłatę demon będzie wymagał za swoje usługi. Warunki wymiany są tylko częściowo uzgodnione, na ostatnim etapie czyszczenia terytoriów z zombie i innych antagonistów prawda zostanie ujawniona rycerzowi. Przygotuj się na nagłe ujawnienie tajemnic!


Reklama

Pobierz Kings Blood 1.2.5 dla LG V34

Nowości w tej wersji
+ We have stabilized the game.
+ We optimized the game.
informacje ogólne
wersja 1.2.5 (115)
Data umieszczenia 2020-11-05 18:22
rozmiar 64.14 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DAWINSTONE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/25 10:34
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |