Grand City Thug Crime Gangster
0 (0)

Grand City Thug Crime Gangster

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Grand City Thug Crime Gangster  to ciekawa gra akcji , w której musisz walczyć o tron ​​króla lokalnej mafii, brać udział w potyczkach z innymi bandytami i policją.

Na początku użytkownik jest zdeterminowany wyglądem postaci i niektórymi ustawieniami. Początkowych parametrów jest niewiele, gdy pojawi się znaczna podaż zasobów gry - bohater będzie mógł poprawić cechy. Wraz z nimi wzrośnie poziom sławy mieszkańców miasta. Następnie tryb gry jest wybierany z kilku opcji. Następnie możesz wejść do otwartego świata i osiągnąć określone cele dowolnymi dogodnymi metodami. Użytkownik wybiera bieżące zadania i tempo ich rozwiązania. Policja nie spodoba się pojawieniu się bohatera w mieście, rywalizujące gangi mogą nawet ogłosić polowanie na szczęśliwego przybysza. Być może zamieszki pomogą stać się autorytatywnymi, dzięki czemu łatwiej będzie przejąć władzę.

W tej akcji system ulepszeń jest szczegółowo przemyślany, wiele bonusów jest rozproszonych po mieście. Oprócz nagród finansowych bohater otrzymuje dodatkowe życie i inne fajne rzeczy. W razie potrzeby między rozwiązaniem głównych zadań można zmienić wygląd. Jeśli zgromadziłeś pieniądze na ulepszenia, specjalny sklep oferuje wiele pomysłów na wydawanie pieniędzy. Dozwolony jest również zakup pojazdów i ich kradzież. Uczestnicząc w zabójstwach i rozbojach, musisz działać szybko. Rowery, motocykle, samochody, a nawet helikoptery pomogą utrzymać zdrowie i ukończyć misję.

Charakterystyczne cechy gry Grand City Thug Crime Gangster:

  • strzelaniny w otwartym świecie;
  • uzyskanie statusu organu karnego;
  • wykonywanie misji kryminalnych;
  • korzystanie z transportu innej osoby;
  • 4 tryby rozgrywki.

Mechanika i stylistyka projektu przypominają GTA. Trójwymiarowa grafika nie robi wrażenia, ale bogactwo wydarzeń i różnorodność dostępnych działań ratuje sytuację. Zarządzanie jest zrozumiałe, chociaż niektóre zadania wymagają znacznego wysiłku. Aby zabić, będziesz musiał wydać dużo kul, nawet jeśli strzelasz bardzo celnie. Rozboje i inicjacja chaosu skłaniają wielu cywilów do otwartej wrogości, agresji. Staraj się prowadzić, nie plamiąc swojej reputacji. Należy zdobyć szacunek innych gangsterów!


Reklama

Pobierz Grand City Thug Crime Gangster 2.20 dla LG V34

Nowości w tej wersji
☆ Bug Fixed
☆ Improved Game Play
☆ New Features Added
☆ New User Interface Added
☆ Lag Fixed
☆ Performance & Security Improvement
informacje ogólne
wersja 2.20 (29)
Data umieszczenia 2020-12-05 07:51
rozmiar 92.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/06/29 10:01
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |