Yokai Tamer
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Yokai Tamer to japońska gra fabularna, w której musisz poprowadzić duchy, wskazać taktykę bitew z demonami, uczestniczyć w bitwach wieczornych i nocnych.

Gracz wybiera płeć i wygląd postaci, a następnie dowiaduje się, co dzieje się na ekranie. Urocze zwierzę poinformowało bohaterkę, że oddział diabła zawładnął wioską Sakurami. Główną rekomendacją była wczesna ucieczka z kolorowych terytoriów świata fantasy. Odrzucenie takiego planu zostało przyjęte z zachowaniem ostrożności i podziwu. Zamiar walki przed zniszczeniem ostatniego wroga był trochę przerażający, ale nikt nie powstrzymał potencjalnego zwycięzcy w wojnie z potworami.

Użytkownik ma do czynienia z ogromną liczbą zadań, należy na nie odpowiedzieć ręcznie. Podczas przekraczania antagonisty walka jest realizowana w formacie automatycznym. Gracz powinien skoncentrować się na uzyskiwaniu ulepszeń, dbać o regularność ulepszeń umiejętności, ubrań, ekwipunku. Jeśli chcesz odpocząć od procesów walki - zwróć uwagę na opcje odkrywania płci przeciwnej, tworzenia wirtualnej rodziny i wychowywania wspólnych dzieci, które później powinny adoptować rzemiosło rodzicielskie.

Funkcje gry Yokai Tamer:

  • automatyczne bitwy z wrogami;
  • ulepszenie bohatera i jego talentów;
  • odblokowywanie nowych dobrych duchów;
  • szeroki zakres nagród;
  • relacje miłosne, rodzicielstwo.

W PvE będziesz musiał przejść przez strefy pełne potworów, stawić czoła bossom, zagłębić się w dialogi, aby wyjaśnić fabułę. PvP obejmuje interakcję z innymi użytkownikami, komunikację i konfrontację, stowarzyszenie w gildii. Wieloosobowa gra fabularna została wykonana w japońskim stylu artystycznym, a jasne odcienie grafiki odpychają myśli o możliwej porażce. Duża liczba zadań sprawia, że ​​stale monitorujesz totemy i dowodzisz nimi, a także zapobiegasz bezczynności postaci. Nagrody i prezenty motywują do rozwoju, a system ocen pokazuje wskaźniki, których należy przestrzegać. Spróbuj włamać się na prowadzenie, poznaj wszystkie niuanse skomplikowanej fabuły. Rozmowni wieśniacy są gotowi pomóc w jak największym stopniu!


Reklama

Pobierz Yokai Tamer 19.3.9 dla LG V34

informacje ogólne
wersja 19.3.9 (29)
Data umieszczenia 2020-10-25 22:17
rozmiar 99.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/03 09:52
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |