Lords & Knights
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Lords Knights  to strategia dla wielu graczy, w której konieczne jest utworzenie dużego i silnego imperium, zorganizowanie armii do ataków i akcji obronnych.

Użytkownik wpada w średniowiecze. Ma mały zamek i ambitne ambicje uzyskania statusu króla w całym imperium. Armia pomoże osiągnąć cele na dużą skalę; dozwolone jest zatrudnianie włóczników i jeźdźców. Następnie możesz wysłać myśliwców do bitew z oddziałami obcych, są one kontrolowane przez tych samych graczy. W bitwach totemy starają się podbić ziemie przeciwników, poszerzyć posiadłości swojego dowódcy. Nie podejmują niezależnych decyzji; naczelny wódz będzie musiał opracować taktykę.

Wojowników można również przyciągnąć, aby wydobyć zasoby potrzebne do wzmocnienia zamku i wzniesienia innych budynków. W misjach mogą zdobyć pożądane przedmioty. Istnieje wiele opcji zadań, od rozproszenia gangów po udział w turniejach i organizację dużych festiwali. Wierni wojownicy pomogą rozsławić imperium i sprawią, że inni użytkownicy pomyślą o budowaniu stosunków dyplomatycznych. Związki pomagają szybko rozwiązywać różne problemy, gdy pojawiają się wrogowie, sojusznicy mogą wysyłać wojsko jako pomoc, dostarczać elementy zasobów. Jeśli komunikacja nie powiedzie się, użyj siły.

Charakterystyczne cechy gry Lords Knights:

  • bitwy online, związki i konfrontacje;
  • wybór najlepszych wojowników dla wojska;
  • budowa i ochrona fortec;
  • ataki na budynki innych ludzi;
  • badanie technologii, poszukiwanie zasobów.

Zwróć uwagę na aspekt budowy - broń i zapasy najbardziej potrzebne są przechowywane w zamkach. Budynki muszą być odpowiednio ustawione, aby antagoniści mieli trudności z atakiem. Arsenał dostępnej broni podlega aktualizacji, badania technologiczne pozwalają również ulepszyć dostępne narzędzia. W miarę powiększania się posiadłości musisz zatrudnić kolejnych wojowników i zwiększyć swoją gotowość do działania siły wyższej. Główną cechą projektu w wyborze stylu zachowania, niektórzy skoncentrują się na wojnie, inni wolą spokojną ścieżkę, handel i wzajemnie korzystną komunikację z przedstawicielami innych królestw. Znajdź idealną strategię nastroju!


Reklama

Pobierz Lords & Knights 8.15.0 dla LG V34

Nowości w tej wersji
VALENTINE’S SPECIAL: Lords & Knights celebrates the day of the loving with a huge LiveOps event from the 12th to 22nd February.

TIME-LIMITED EVENT RESOURCE
The time-limited Valentine’s-Emblems can be earned only during the event.

NEW REGION WORLD: The release of a brand-new Region Battle World is a tough challenge for our more experienced player-base.

EPIC BATTLES
Long-lasting battles, strategic clashes and diplomatic strokes: Fight for glory and power!
informacje ogólne
wersja 8.15.0 (276)
Data umieszczenia 2021-02-06 09:35
rozmiar 72.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/07 11:50
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |