Akademia
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Akademia  to wciągająca gra logiczna, w której nowicjusz odkrywa sekrety instytucji edukacyjnej, szuka przedmiotów, rozwiązuje testy i zaprzyjaźnia się z kolegami z klasy.

Do akademii wchodzi młody chłopak z wyraźnym zamiarem zdobycia dobrego wykształcenia. Od pierwszych minut rozumie, że oprócz studiowania nauk ścisłych będzie musiał uprawiać magię, ściśle powiązaną z innymi dyscyplinami. Na egzaminie wstępnym postać dowiaduje się o istnieniu tajemnic i chętnie szuka odpowiedzi. Dzięki towarzyskości szybko znajduje przyjaciół, cele związane z rozwiązywaniem zagadek stają się powszechne. Zapomina się o perspektywie nudnej nauki, akademia zapowiada ekscytującą przygodę z łamigłówkami i nietrywialnymi pytaniami, na które odpowiedzi są trudne i interesujące.

Gracz pomaga bohaterowi rozwiązywać zadania na studia i nie tylko. Możesz także wyszukiwać przedmioty do swojej osobistej kolekcji. Specjalna mapa pomoże ci szybko poruszać się po nowym terytorium. Oprócz schematycznego rysunku w dzienniku wyświetlane są: wykonywane zadanie, wszystko, co zostało wcześniej rozwiązane, materiały edukacyjne ucznia, znalezione przedmioty. Deweloper dodał punkty przerwania, aby automatycznie zapisywać wyniki. W pobliżu bohatera będzie przebywać wiele towarzyskich postaci, ważne informacje można uzyskać z dialogów.

Charakterystyczne cechy gry The Academy:

  • rozwiązywanie testów i łamigłówek;
  • szukaj przedmiotów kolekcjonerskich;
  • komunikacja z charakterystycznymi postaciami;
  • nauka o nauce i magii;
  • ujawnienie starożytnych tajemnic.

Gracz musi uważnie śledzić fabułę, projekt przygodowy koncentruje się na łańcuchu wydarzeń do rozwikłania. Piękna trójwymiarowa grafika pozwala cieszyć się eksploracją lokalu i spacerami po innych lokacjach. Intuicyjne elementy sterujące umożliwiają powolne chodzenie i bieganie, interakcję z ludźmi i rzeczami oraz robienie zdjęć. Ponad 200 łamigłówek sprawi, że poważnie podchodzisz do nauki. Nie ma czasu na odpoczynek, przerwy trzeba spędzać na analizowaniu kryminałów i budowaniu logicznych połączeń. Otwartość i ciekawość pomogą Ci dowiedzieć się wszystkiego, co ukryte!


Reklama

Pobierz Akademia 0.7799 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Hi Students! We've upgraded The Academy and fixed so many bugs, achievements, and glitches. We've made many optimizations so you can enjoy the game properly. Also, we are working on the new content update, so stay tuned!
informacje ogólne
wersja 0.7799 (7799)
Data umieszczenia 2020-12-02 03:05
rozmiar 74.94 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Snapbreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/07/21 09:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |