Life is a Game
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Game Life is a Game  - to ciekawy biegacz, w którym można obserwować mężczyznę od urodzenia do śmierci, dostosowując scenariusz życia.

Na początku użytkownik widzi dziecko aktywnie czołgające się do przodu. Kierunek podróży stanie się stałym czynnikiem, ale znacznie więcej będzie mogło się zmienić. W prawym dolnym rogu znajdują się przyciski skoku i wyboru. Musisz skakać, aby gromadzić monety i inne bonusy, aby poprawić jakość życia. Po drodze często pojawiają się opcje wyboru, rozwój opowieści zależy od decyzji gracza, każda akcja zmienia światopogląd, wartości i priorytety. Dziecko aktywnie rośnie, zamienia się w nastolatka, następnie kończy szkołę, przechodzi okres formacji. Dalej można założyć rodzinę, budować karierę, osiągać pożądane cele.

Małe dziecko może ześlizgnąć się ze zjeżdżalni lub przegapić atrakcję, później wpłynie to na poziom aktywności dojrzałej osobowości. Osoba pasjonująca się aktywnością sportową może zostać świetnym sportowcem, a miłośnik zadań artystycznych ma szansę sprawdzić się w twórczych kierunkach. Stopień zatrudnienia jest regulowany, parametry wyglądu i lista nawyków zależą również od podejścia do różnych aspektów. Będziesz także musiał monitorować umiejętności komunikacyjne, kontrolować częstotliwość komunikacji z ludźmi. Zakończenie implikuje pewien wniosek z wnioskami, możesz odblokować niezwykłe zakończenia historii, jeśli pozwolisz bohaterowi działać i rozwijać się.

Charakterystyczne cechy gry Life is a Game:

  • prowadzenie postaci drogą życia;
  • podejmowanie decyzji w kluczowych sytuacjach;
  • śledzenie nastroju i relacji z otoczeniem;
  • kolekcja przedmiotów bonusowych;
  • odblokowanie wielu zakończeń fabuły.

Oprawa graficzna salonu gier przypomina dawne projekty, budzi przyjemne skojarzenia. Proste sterowanie pozwala od razu w pełni wchodzić w interakcję z postacią. Ilość zebranych pieniędzy, zawód, hobby, relacje rodzinne i inne czynniki są tylko konsekwencją serii decyzji użytkowników. Pomóż podopiecznemu odnieść sukces, uszczęśliw go i dowiedz się, jak kończy się każda konkretna historia!


Reklama

Pobierz Life is a Game 2.4.13 dla LG V34

Nowości w tej wersji
A firefighter has been added in female mode.
informacje ogólne
wersja 2.4.13 (2000379)
Data umieszczenia 2021-01-26 03:29
rozmiar 33.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje DAERISOFT na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/22 09:56
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |