Huntercraft
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Game Huntercraft  - ta fajna strzelanka akcji, w której chcesz polować na zombie i inne złe duchy, zbierać zasoby i amunicję, ratować ocalałych, aby wykonywać zadania.

Oddział gracza wkracza w otwarty świat o sześciennej konstrukcji. W lokacjach wędrujących mutantów, potworów i stworzeń zombie, które należy zniszczyć. Możesz wybrać format ciągłego strzelania lub chować się, okresowo wychodząc, by strzelać do kolejnego tłumu złych duchów. Przeciwnicy pozostawiają po sobie monety, naboje i przydatne surowce, ale warto je zbierać ostrożnie, by nie stać się przy tym trofeum bezczelnego, rozweselanego zmarłego. Zdecydowanie zaleca się, aby nie dopuścić do zbliżenia się antagonistów, jeśli to możliwe, ich neutralizację należy przeprowadzić na odległość.

Strzelanie do wrogów to nie jedyne zadanie, wojownikowi nieustannie przydzielane są dodatkowe misje, takie jak ratowanie niewinnych, znajdowanie kilku rzeczy i innych rzeczy. Zapewnia to różnorodność rozgrywki. Możesz także przetestować specjalne formaty, strzelając do określonej liczby zombie naraz, lub skoncentrować się na ratowaniu ocalałych w środku chaosu. Sprzęt można ulepszać, arsenał broni można również ulepszać i rozszerzać. Niektóre pozycje można znaleźć bezpośrednio na stronach. Jeśli chcesz wybrać coś specjalnego, w sklepie monety wymieniane są na szeroką gamę elementów. Użytkownik ma prawo do zmiany wizerunku bohatera, wypróbowania oryginalnych skórek, eksperymentowania z parametrami zewnętrznymi

Charakterystyczne cechy gry Huntercraft:

  • polowanie na potwory i chodzenie martwych;
  • eksploracja map otwartego świata;
  • skórki do zmiany wyglądu postaci;
  • poprawa zdrowia za premie;
  • znajdowanie i zdobywanie broni i sprzętu.

Grafika ukazuje stylistykę minecrafta, realistyczna wizualizacja przedmiotów i arsenału broni sprawia, że ​​otoczenie jest bardziej spektakularne. Widok pierwszoosobowy łatwo przełącza się na widok z boku iz tyłu, co pozwala analizować sytuację z kilku stron i zawsze oceniać zagrożenia w czasie. Strzelanka cieszy różnorodnością misji i niestandardowym elementem estetycznym. Postaraj się zdobyć reputację najlepszego strzelca i zaszczep prawdziwy strach w żywych trupach!


Reklama

Pobierz Huntercraft 1.0.72 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Hotfix update!
New Year's Themed Update
informacje ogólne
wersja 1.0.72 (1000072)
Data umieszczenia 2021-01-05 17:57
rozmiar 38.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/27 10:06
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |