Smashy Road: Wanted 2
0 (0)

Smashy Road: Wanted 2

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Smashy Road: Wanted 2  - kontynuacja wyścigowej akcji, w której bandyta biegnie po otwartym świecie policji, próbuje uciec różnymi samochodami.

Początkowo przestępca spokojnie porusza się po mieście jednym z samochodów. Regularność nie trwa długo, stróże prawa dostrzegają postać i organizują pościg. Konieczne jest mentalne przygotowanie się na napływ policjantów chcących złapać użytkownika oddziału. Ścigać ich będzie też helikopter; przy próbie ucieczki czasami będziesz musiał zanurkować w wodzie. Ważne jest, aby pozostać aktywnym i nie poddawać się, nawet jeśli antagoniści zdołają dogonić uciekiniera. Różne bonusy są rozrzucone po całej lokacji. Trudno je zebrać, ponieważ korekta trajektorii pociąga za sobą nowe zagrożenia dla życia.

W razie wypadku możesz wysiąść z samochodu i udać się do innego, kradzież innego pojazdu pozwoli Ci dłużej cieszyć się wolnością. Z niestandardowych sytuacji na drogach możesz uzyskać korzyści, sprowokować wypadek na dużą skalę, który sprawi, że ci, którzy doganiają, będą czekać. Doświadczony gracz jest w stanie odblokować nawet trzy tuziny samochodów. Każdy model ma pewne niuanse, styl jazdy i zachowanie na drodze na żelaznych koniach jest niepowtarzalne. Transport daje się ulepszać i dostosowywać, jego stan pod wieloma względami zależy od kierowcy. Możesz używać plecaków odrzutowych i innych środków, które zapewniają znaczne korzyści w procesie ucieczki.

Charakterystyczne cechy gry Smashy Road: Wanted 2:

  • 30 przestępców do wyboru;
  • 30 modeli samochodów;
  • aktualizacja i personalizacja pojazdu;
  • dodatkowe sposoby poruszania się;
  • prowokowanie wypadków i korków.

Blokowa grafika i losowe generowanie placu zabaw nadają rozgrywce szczególnego uroku. Warunki pogodowe zmieniają się regularnie, krajobraz również nie jest stabilny. Oprócz samochodów możesz wybrać wygląd bohatera. Gdyby okazało się, że odblokowuje kilka opcji, użytkownik ma prawo wskazać, która z dostępnych osobowości stanie się sprawcą chaosu na następnej stronie. Oryginalne misje stają się dodatkowymi celami dla uciekinierów. Tabela z rekordami użytkowników pozwala porównać wyniki i dążyć do jak najlepszej wydajności. Staraj się nie wpaść w ręce stróżów prawa!


Reklama

Pobierz Smashy Road: Wanted 2 1.22 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- fixed crashes on Android 11
- performance improvements
- reduced app size
- bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.22 (43)
Data umieszczenia 2020-12-30 09:11
rozmiar 84.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/08/31 10:19
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |