Faily Brakes 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Faily Brakes 2 to ciekawy biegacz, w którym musisz pędzić samochodem bez prawa do zatrzymania się, uciekać przed policją z uszkodzonymi hamulcami i wjechać na nadjeżdżający pas.

Facet spokojnie jeździ po swoim biznesie, ale z powodu awarii transportu wyłącza się, znajduje się w gęstym ruchu nadjeżdżających samochodów. Pedały blokują się, zatrzymanie staje się niemożliwe, wymuszona podróż musi być kontynuowana z maksymalną prędkością. Po wymuszonym zakręcie użytkownik zaczyna panować nad sytuacją i koryguje kierunek ruchu żelaznego konia. Deweloper pozbawił charakter możliwości obejścia się bez łamania prawa - dowolna wybrana droga będzie nadjeżdżała, samochody będą jechały tylko w przeciwnym kierunku.

Oprócz nawierzchni asfaltowych musisz jeździć po wzgórzach, polach, tunelach i innych typach lokacji. Drobne kolizje prowadzą do uszkodzeń, maska, bagażnik i drzwi mogą mocno się chwiać, powodując dodatkowy dyskomfort dla kiepskiego kierowcy. Wypadki na całym świecie prowadzą do całkowitego wypadku samochodowego. Ostatnie kilka sekund jest wyświetlane w powolny, bardzo skuteczny sposób, dzięki czemu można zobaczyć przyczyny i konsekwencje krytycznego momentu.

Charakterystyczne cechy gry Faily Brakes 2:

  • wycieczki z zaciętymi hamulcami samochodowymi;
  • wzgórza, jaskinie, nadjeżdżająca droga, inne trudne tereny;
  • częściowe zniszczenia i wypadki na dużą skalę;
  • ściganie policji;
  • szeroki wybór skór.

Jeśli w tych okolicznościach uda ci się minąć policję, gwarantowany jest ciężki pościg. Inne problemy pojawiają się, gdy reakcja jest spowolniona lub gdy manewry nie są na czas. Ulepszenia i premie stają się czynnikiem łagodzącym, wszędzie jest ich naprawdę dużo. Często w pobliżu są przeszkody, albo trzeba pominąć niektóre dobre rzeczy, albo doprowadzić swoje umiejętności jazdy do poziomu wirtuozowskiego. Pieniądze i inne trofea można później wykorzystać do odblokowania skórek, wyboru modelu koła, zmiany różnych parametrów zewnętrznych. Ale nikt nie oferuje wysokiej jakości hamulców). Postaraj się wytrzymać długo i pobijaj rekordy na dystansach pokonywanych w ekstremalnych warunkach!


Reklama

Pobierz Faily Brakes 2 4.8 dla LG V34

Nowości w tej wersji
First version to link GPGS and billing
informacje ogólne
wersja 4.8 (40)
Data umieszczenia 2020-11-30 03:53
rozmiar 79.68 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/02 10:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |