Flying Flogger
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Flying Flogger to gra zręcznościowa dla Twojego androida, w której czeka na Ciebie niebo i samoloty. Wszystko jest narysowane stylowo, ale to, co dzieje się jak najdalej od rzeczywistości, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby mówić tutaj o „symulatorze”. Niemniej jednak grę można śmiało uznać za godnego zabójcy czasu na czas wyprawy, ponadto można w nią zagrać nawet bez dostępu do internetu.

W studiu CASUAL AZUR GAMES przygotowaliśmy grę, której projekty coraz częściej pojawiają się w ostatnim czasie na naszej stronie, na przykład takie projekty jak Taxi Run, Faily Brakes 2, Homo Evolution i kilka innych.

Jeśli mówimy o tym, jak wygląda gra Flying Flogger, to od razu warto oddać uznanie projektantom projektu, wszystko jest zrobione dobrze, wytrzymał minimalizm, zaletą będzie doskonała optymalizacja, która pozwala uzyskać niesamowicie czułą kontrolę nad swoim samolotem, co jest tutaj zdecydowanie wymagane.

Warto też zaznaczyć, że to, co się w tym przypadku dzieje, przypomina grę Pociski!, Ale jeśli we wczesnych projektach Twoim zadaniem było uniknięcie jednego lub kilku pocisków, to zadanie jest ciekawsze, gdyż musisz walczyć z samolotami wroga, unikając wejścia w linię ognia i obracając się tak, aby podłożyć wroga na widok jego karabinu maszynowego.

W rzeczywistości wojna z samolotami wroga za pomocą karabinu maszynowego to wszystko, co wydarzy się na ekranie. Gra podzielona jest na poziomy, z których każdy będzie nieco trudniejszy. Wrogowie staną się mądrzejsi, ich umiejętności pilotażu wzrosną, a ich liczba wzrośnie.

Wśród niedociągnięć warto zwrócić uwagę na to, że gra nie implikuje możliwości walki z prawdziwymi graczami, a ponadto twórcy ewidentnie posunęli się za daleko z ilością reklam, która pojawia się w każdej dogodnej sytuacji.

Cechy gry Flying Flogger:

  • Piękny design
  • Świetna animacja
  • Wygodna i responsywna kontrola
  • Wiele poziomów (ponad 100 zadeklarowanych)
  • Kilkanaście różnych przeciwników

Wady gry:

  • Jest dużo reklam, ale za kilka dolarów możesz je wyłączyć
  • Brak trybu online

Podsumowując: jak już pisaliśmy na samym początku recenzji, grę Flying Flogger można ustawić jako zabójczą czas, samowystarczalną, piękną i przyjemną „na wyciągnięcie ręki”, ale jest odpowiednia tylko dla tych graczy, którzy są neutralni wobec dużej ilości reklam lub są gotowi zapłacić za jej nieobecność.


Reklama

Pobierz Flying Flogger 1.0.01 dla LG V34

Nowości w tej wersji
Fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.01 (1000001)
Data umieszczenia 2020-10-29 20:03
rozmiar 37.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/04 09:54
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |