Evony - The Kings Return
0 (0)

Evony - The Kings Return

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla LG V34

Opis:

Gra Evony - Return of The Kings  - to ciekawa strategia, w której musisz budować i zarządzać miastem, szkolić wojska, wysyłać żołnierzy na pole bitwy, negocjować z prawdziwymi użytkownikami.

Postać tworzy główną osadę i stopniowo ją rozbudowuje. Budynków powinno być dużo, tempo ich budowy uzależnione jest od rodzaju konstrukcji, ważne jest wyliczenie niezbędnych parametrów i przeanalizowanie możliwości pracy na obiekcie w określonym momencie. Prawdopodobieństwo ataku sił wroga jest bardzo duże, więc będziesz musiał zebrać armię, wyszkolić jednostki, przygotować je na niemiłe niespodzianki. Podobne zadania realizowane są w mieście, tam odbywa się wydobycie surowców. Oprócz zwykłych wojowników możesz zatrudnić doświadczonych generałów, którzy pomagają w bitwach i zadaniach konstrukcyjnych.

Projekt zakłada częstą interakcję z innymi graczami. Z niektórymi tworzone są idealne sojusze, możliwości komunikacji tekstowej i głosowej pozwalają znaleźć optymalny sposób komunikacji. Trudni użytkownicy mogą przeprowadzać ataki. Wynik każdej walki ma fundamentalne znaczenie, zwycięzca ma prawo przejąć zasoby przegranego. Dostępny jest również scenariusz schwytania generała obcych. Takie osoby posiadają głęboką wiedzę o ziemiach i posiadłościach swoich cesarzy. Jeśli zmusisz wartościowego więźnia do działania przeciwko przywódcy, równowaga sił może się znacząco zmienić w krótkim czasie, ponieważ cesarz jest w stanie zorganizować nie tylko wysokiej jakości ochronę, ale także przemyślany atak.

Charakterystyczne cechy gry Evony - The Kings Return:

  • stworzenie legendarnego imperium;
  • budowa infrastruktury;
  • bitwy z totemami użytkowników lub sztuczną inteligencją;
  • kilka typów jednostek bojowych;
  • stosunki dyplomatyczne, budowanie sojuszy.

Rozszerzone wskazówki dotyczące postaci pomagają szybko nawigować, zrozumieć, gdzie udział lidera jest potrzebny i jakie opcje działania są dopuszczalne w takich wydarzeniach. Bitwy odbywają się automatycznie, możesz po prostu oglądać uderzające bitwy. Oddziały mają piechotę, potężne pojazdy oblężnicze i inne typy żołnierzy. Systematyczne zwiększanie liczebności armii pomoże utrzymać status silnego władcy. Niech wszyscy rozważą interesy Twojego imperium!


Reklama

Pobierz Evony - The Kings Return 3.86.11 dla LG V34

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 3.86.11 (99477)
Data umieszczenia 2021-02-17 17:05
rozmiar 71.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje TG Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/09/05 12:11
Inne gry LG V34

LG V34

LG V34 Wersja: Android 7.0 (Nougat)
Procesor główny: Qualcomm Snapdragon 820)
Ekran: 5.20", 1440x2560
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |